Красиві привітання Єгору своїми словами з днем народження

Красиві привітання Єгору своїми словами з днем народження. Побажання з іменинами. Тлумачення імені на вебсайті Greets.co.ua. Вірші з іменами.

Вітаємо тебе з новою, чистою сторінкою в твоєму житті! Адже кожен День народження – це віха на життєвому шляху. І побажати тобі ми хочемо, щоб наступний рік твого життя був кращим, щасливішим і цікавіше, ніж попередні! І нехай ніколи не згасає в тобі віра в чудо!

Егорушка, вітаємо тебе з таким чудовим, радісним днем – Днем, коли ти народився! Нехай життя дарує тобі відчуття щастя щоранку, і яка б погода не стояла за вікном, в твоїй душі нехай завжди буде сонячно і без опадів! Всього самого світлого тобі!

Єгора вітаю з іменинами! Здоров’я, благополуччя та добробуту тобі. Не буду бажати тобі безтурботного життя. Нехай вони будуть! Але тільки приємні, що доставляють задоволення. На роботі хай все складається відмінно: справи виконуються, начальство не зверствует, а зарплата зростає.

Куди тягне нас провидіння? В знайомий, старий, добрий дім, Де у Єгора день народження – Де нині всі, хто з ним знайомий. Веселощі, крики, дзвін келихів, Промені на гранях кришталю… Як це, по суті, чимало – Коли з тобою твої друзі. Прийми ж просте пожеланье Удачі в завтрашню долю, І плідних починань, Щоб світ почув про тебе, Щоб ніколи не знати спокою, І не здаватись ніколи – Адже життя не може бути іншою, Як ліс, і зірки, і вода… Йди вперед, зривайся з місця, Веди з небезпеками спір, І в цьому поєдинку чесному Стань переможцем, Єгор!

Єгор! Тобі чимало років! Як ніби їх буває мало! Залишив у житті славний слід І дивишся іноді стомлено На будинок, друзів, любов, життя. Але духом ти, друже, не падай. За це п’ємо, рідний! Тримайся: Нас всіх кріплення, люби й потіш! Добра тобі, високих гір І щастя до скончанья років! Ми любимо тебе, Єгор, Як…Слів таких на світі немає! 8 Хочу Єгору побажати, Турбот і труднощів не знати, Щоб кожен міг мрії дарував, Щоб своїх близьких ти любив. Відмінником по житті будь, І головних істин не забудь – Щоб завжди бути щасливим, Вам потрібно вірити і любити!

До тебе ми мчимо прямо, Щоб нагородити великим багажем. Туди вклали твій успіх, удачу, Не даремно я сили свої витрачу. З святом тебе ми вітаємо, Єгор, тобі в кар’єрі ми розгону побажаємо. Бар’єри та перепони разом ми зруйнуємо, І славу вірну все на долю твою обвалимо.

Дорогий Єгор, від усієї душі вітаю тебе. Нехай тобі завжди щастить, хай виходить все і завжди, нехай ніколи не згасає ентузіазм до роботи і оптимізм в твоїй душі. Бажаю тобі, дорогий Егорушка, завжди залишатися переможцем по життю, постійно знаходити для себе цікаве захоплення і заняття, ніколи не залишатися в тіні успіху і доброї слави.

Дорогий Єгор, вітаю тебе з цим щасливим і чудовим твоїм днем. Від усієї душі бажаю бравих сил, великої удачі, гарних вчинків, приголомшливих ідей, добрих справ, щирої любові і оптимістичного настрою.