Привітання з днем народження коханцеві своїми словами

На порталі Greets.co.ua зібрані самі унікальні урочисті промови з днем народження коханцеві, у віршах і прозі, незвичайні і вільно запамятовуються. Красиві тексти побажань коханцеві на

Сьогодні вип’ємо за тебе, мій коханець: за чарівну посмішку, за величезні досягнення в області постільної науки, за неймовірне вміння вчасно робити ноги. За те, щоб тобі ніколи не довелося ховатися в шафі або прикидатися сантехніком. Хоча сантехнік ти дуже хороший, ремонтуєш все довго і пристрасно, просто відмінно!

Вітаю тебе, мон Амур, з днем народження! Забудь про турботи, дружині, справах… Сьогодні ти там, де тобі потрібні сили для задоволення. Нехай чоловіки чинять розетки, а дружини роблять прибирання. А ми з тобою прибережемо сили для свята. Тебе чекає дуже приємна робота, після якої тобі знадобиться тривалий відпочинок.

Мій коханець, сьогодні твій день. Я вкраду тебе з сімейного торжества і сама втікаю від свого рогоносця. Ми поїдемо туди, де будемо тільки вдвох. Ні, втрьох: я, ти і пристрасть. А що буде далі, дізнаєшся потім. Тебе чекають дуже гарячі вітання. Готуйся, спринтер, сьогодні тебе чекає забіг від будинку до місця зустрічі.

Від усієї душі вітаю мого коханця і милого чоловіка з народженням у світі! Дякую тобі за ласку, за твої ніжні слова, трепетні і сильні руки, за ті моменти щастя, які ти мені даруєш. Спасибі, що ти зі мною, поділяєш мою час. не знаю, щоб я стала робити без тебе.

З днем народження, коханець! Ти заповнив мій дозвілля і скрасив години самотності. З тобою поруч я розцвіла. Та не буде меж моєї вдячності і любові до тебе. Ти самий улюблений і бажаний чоловік на землі. Я тебе люблю! Спасибі, що ти є і за те, що поряд з тобою є я.

В день твого народження бажаю тобі всього самого прекрасного в цьому райдужному світі. Бажаю, щоб твої очі світилися любов’ю і теплом, радістю та хвилюванням, сміхом і ніжністю. Мій улюблений і пристрасний коханець, бажаю тобі частіше знаходити, ніж втрачати, частіше сміятися, ніж плакати і забути про те, що ти самотній. Бажаю тобі, щоб всі твої біди, проблеми і образи застрягли в сутінкової зоні. Зі святом!

В цей особливий день ти народився на світ, мій дорогий коханець. Нас дуже багато пов’язує, адже ми з тобою пройшли за життя чимало. Бажаю тобі бути таким же сильним, сміливим, впевненим у собі, чуйним, щедрим, розумним, добрим і красивим. Ніколи не впадай у відчай і не здавайся.

З святом народження на світі вітаю тебе, коханець! Ти дуже хороша людина і прекрасний друг. Бажаю тобі миру і благополуччя, затишку та гармонії з самим собою. Хай душа завжди буде вільна і легка. Бажаю тобі процвітання в кар’єрі, успіхів на роботі, довгої та радісного життя.

Мій милий, коханий, прекрасний і чудовий — вітаю тебе з днем народження! Бажаю тобі великого і світлого почуття. Щастя, радості, сюрпризів. Нехай кожен день приносить бажані плоди. Достатку тобі, перспектив і багато радості! Цілу.