Привітання хлопцеві з днем народження від душі своїми словами

Хороші і добрі своїми словами привітання з днем народження для хлопця лише у нас на сайті Greets.co.ua. Чудові вірші і чудова проза від наших авторів не залишить байдужим жодного пар

Милий мій зі святом тебе. Ніколи не випускай з рук синю птицю удачі, вона принесе тобі щастя в тому і ніколи не втече від тебе. Нехай твої справи завжди вдаються легко і просто. Будь завжди на позитиві і не старей душею. Люби і будь коханою.

Відкрий очі і посміхнися! Будь простіше і ти побачиш, як навколо все і вся постане у зовсім іншому світлі! Ти став старшим на рік і повинен відповідати! Я вітаю тебе з днем народження і бажаю не старіти душею, не втрачати друзів, не хворіти і не впадати у відчай! Я з тобою!

Сьогодні торжество, чудовий деньок. У такого молодого, яскравого, стильного хлопця день народження. Ти дуже веселий і оптимістичний людина, зірка в компанії. Не боїшся пробувати нове, йдеш вперед і ведеш за собою друзів. Ти класно танцюєш, відмінно жартуєш і подобаєшся дівчатам. Будь на позитиві, живи активним життям. Досягати намічених цілей і не пасуй перед труднощами. Поспішай жити і любити!

Самого красивого, доброго, розумного хлопця я сьогодні вітаю з днем народження! Бажаю тобі завжди бути першим і досягати всього! Перемагати у всьому! Хай скрізь тебе супроводжують удача та успіх! Але не забувай про близьких і рідних, які тебе дуже люблять!

Побажання хлопцеві з днем народження від душі своїми словами

Любити, вірити, чекати нової зустрічі і, нудьгуючи, згадувати найкращі миті разом… а коли він повертається – не помічати летять годин, танути під поглядом… Так я живу кожен день – і не бажаю собі кращої долі! Зі мною – коханий, і перед нами відкритий весь світ, ми ще збудуємо своє щастя, і воно буде висотою до небес! З Днем народження, єдиний мій! Я бажаю тобі не простого щастя, але щастя особливого, створеного з усіх твоїх мрій та найзаповітніших бажань!

З днем народження, іменинник! Таких людей, як ти, одиниці: душевних, чуйних, добрих, готових кинутися на допомогу незнайомій людині, боротися за справедливість. Ти гідний найкращого. Бажаю всіх життєвих благ, безхмарного неба, безмежного щастя, вічної і щирої любові.

Ти – визнаний майстер підкорення жіночих сердець! Бажаємо тобі перевершити самого себе і розбити те саме єдине серці своїм – так, щоб змішалися осколки, і в кожному залишилася частинка іншого! Нехай життя буде схожа на нескінченний свято з нескінченними феєрверками та привітаннями в твою честь, а розуміння і підтримка рідних та близьких забезпечують моральний тил в будь-якій ситуації! З днем народження, друже!

Бажаємо бути схожим на свого улюбленого актора, але в той же час не втрачати свій одноосібний, такий привабливий шарм. Бажаємо знаходити в собі сили, щоб радувати людей своєю присутністю. Ми завжди готові прийти на допомогу. Адже ти такий добрий чоловік. Позитивного настрою у всіх справах. З Днем народження!