Привітання з днем народження 80 років своїми словами

Привітання на 80 років — це важливий день для іменинника. На порталі Greets.co.ua зібрані красиві слова побажання з 80 річчям у віршах і прозі. Ви зможете відправити їх по смс або особисто привітати

80 це немов знову 20, адже в принципі біологічний вік – це ніщо в порівнянні з тим, скільки тобі до душі. А адже ти так прекрасна, рідна наша. Так нехай же хвилини щастя згадуються з посмішкою, нехай здоров’я ніколи не залишає тебе. Бажаю, щоб проходять дні проходили не даремно і з користю. Будь завжди в гуморі. З Ювілеєм.

Дорогий наш почесний Ювіляр. Ювілей — чудова вершина, що дозволяє оцінити пройдений шлях. А шлях цей — яскравий приклад служіння науці, країні, вірність і відданість обраним ідеалам. У цей день хочеться від усієї душі побажати Вам доброго здоров’я, міцності духу, натхнення, нових ідей та довгих, довгих років плідної роботи.

Вітаю з 80-річним ювілеєм! Бажаю, щоб у Вас у всьому був порядок. Щоб було багато приводів для радості і зустрічей з рідними людьми. Щоб здоров’я не давало приводів для занепокоєнь, а душевний спокій приносило багато щасливих моментів.

Щиро вітаю з бравим ювілеєм, з 80-річчям. Бажаю багатьох приводів для радості і посмішки, щирих відчуттів щастя і любові, доброї турботи близьких і душевних розмов, натхнення від навколишньої краси і наснаги від серцевої доброти.

Хочу побажати тобі в цю годину, щоб ти, неодмінно, радувала нас, щоб у свято і будень з нами ти йшла, щоб, мила, бабуся, ти ніколи не хворіла, щоб тебе радували своїми досягненнями діти і онуки, щоб надавали увагу частіше, адже у 80 років життя тільки починається! З днем народження, з ювілеєм тебе, наша рідна!

Дорога наша ювілярка! На твою довге життя випало багато випробувань, багато було прожито і пережито. Цей прекрасний ювілей – результат твоєї прекрасної життя, бо зібралися ті, хто тобі особливо доріг. Багато рідних, дорогих тобі людей прийшли привітати тебе, подякувати за твою життєву мудрість і побажати тобі ще багатьох – багатьох років здоров’я. Твої рідні і близькі цінують тебе за твою доброту, щиру любов і глибоку людську мудрість. Бажаємо тобі бути нашою опорою, підтримкою, бо ми щиро цінуємо те, чим ти ділишся з нами і чому нас навчаєш. Здоров’я тобі, наша рідна, на довгі роки.

Моя улюблена бабуся, сьогодні в тебе справжнє свято – Ювілей! Не будемо говорити вголос про твоєму віці, тому що він не відповідає дійсності. Ми всі звикли бачити тебе усміхнену, завжди радісну і повну сил жінку, яка завжди піклуватися про твоєму зовнішньому вигляді. Сьогодні ти чудово виглядаєш, втім, як і завжди, але я не можу не підкреслити це. Я вітаю тебе з цим святковим днем і бажаю тобі міцного-міцного здоров’я, тому що тільки воно тобі по-справжньому потрібно. Я впевнена, що ти залишишся такою ж життєрадісною і оптимістичною, як і зараз, тому що тільки з тебе можу брати приклад. Коли мені сумно, я одразу згадую тебе. В цей момент все ніби міняється. Улюблена моя бабуся, я вітаю тебе і бажаю виконання всіх бажань. Вся наша родина тебе дуже сильно любить.