Красиві привітання Віолеті своїми словами з днем народження

Красиві привітання Віолеті своїми словами з днем народження. Побажання з іменинами. Тлумачення імені на вебсайті Greets.co.ua. Вірші з іменами.

Віолетта, вітаю тебе з днем народження. Хочу побажати тобі дуже важливих речей у житті: здоров’я, грошей, творчих успіхів, достатку, кар’єрного зростання, знайти справжню любов. Щоб ти створила міцну і прекрасну сім’ю, в якій ти будеш завжди бажаною для свого чоловіка. Щоб життєві очікування не підвели, а навколишні вірили в тебе і цінували. Нехай і говорять, що не замінних немає, але у будь-якого правила є винятки, яким ми тобі бажаємо бути.

Виолетточка! З днем народження тебе! Всього тобі самого найкращого! Нехай у твоєму житті завжди буде багато світла, тепла, радості ,веселощів! Нехай близькі люди оточують тебе турботою, рідні зігрівають теплом своєї ніжності, улюблені обпалюють спалахами пристрасті, друзі підставляють плече в скрутну хвилину, а колеги допомагають досягти нових вершин у праці! Головне – не переплутати…Радуйся приємним дрібницям і вчись не помічати великих неприємностей – і все у тебе буде добре!

Віолетта, сонечко! Спасибі, що стільки років зігріваєш нас – твоїх рідних і близьких – теплом своєї душі і осяває світлом посмішки! Ти дивний чоловічок – чистий душею, відкритий, нехитрий, навіть трохи наївний і довірливий…До тебе завжди можна звернутися за допомогою, поплакатися в жилетку і отримати цінний життєвий рада. Таких, як ти, дуже мало, і кожен з них – безцінний скарб, так і знай! З днем народження, діамантик!

Віолетта, в твоє свято, в день твого народження бажаємо тобі довгих років життя, матеріальних і духовних благ. Мирного неба над головою, люблячого людини поруч і міцного здоров’я. Щоб ти досягала кар’єрного зростання, просування у всіх починаннях і ніколи не падала вниз. Літай високо, але завжди будь обережна й завбачлива, завжди май запасний план і ніколи не терпи поразки.

Віолетта, хочемо привітати тебе з днем народження. Щоб ти ніколи не втрачала надії на краще і впевнено йшла до своєї мети. Будь витривала і здорова. Умій відстояти свою думку і володій вишуканим смаком і почуттям прекрасного. Завжди залишайся вірним і відданим даними іншому, нехай у твоїй душі цвіте весна і світить яскраве сонце. Щоб життя було наповнене яскравими фарбами і ти не тонула в одноманітності та монотонності.

Що побажати тобі, рідна? Любові, здоров’я, щастя, раю! Все життя — безхмарного літа! З Днем Народження, Віолетта! Улюбленою будь, неповторною, Красивою, молодою душею! Але головне, нехай Бог береже, Щоб не зустрічала ти тривог!

Що чує в цьому імені Астролог. Звичайно, якщо він — не шулер, а психолог! Мені чується: ВІОЛА (але не сир!) ВІОЛЕТТИ голос — м’який, надзвичайно ніжний. Але голосу не вірте! Це — Командир! З диктаторською замашкою безмежна. Але, якщо цей “інструмент” налаштувати на любов, Він зазвучить легко і гармонійно. І в цьому разі і теща і свекруха Порозуміються з цією жінкою відмінно! У ВІОЛЕТТИ з чоловіком — немає проблем! Чоловіки сьогодні люблять підкорятися! Ось т а к і він: всі чаші глухий і німий, Коли дружина почне розпоряджатися. Для послуху його — є чимало причин: Всі ВІОЛЕТТИ — класні куховарки! Ну, хіба зможе не цінувати чоловік (хоч один!) Такі кулінарні подарунки!? Але, тим не менш, не в це м її солодкість. Я жінкам, подібних їй, вручав би еполети. Нехай вони беруть над мужиками влада! А тому я пропоную тост за ВІОЛЕТТУ!