Красиві привітання Артему своїми словами з днем народження

Красиві привітання Артему своїми словами з днем народження. Побажання з іменинами. Тлумачення імені на вебсайті Greets.co.ua. Вірші з іменами.

З Днем Народження, Артем! Бажаю тобі бездоганного здоров’я (що, до речі, і означає твоє ім’я), щасливого життя і всяких корисних і потрібних речей. Нехай твої мрії стають реальністю в самі короткі терміни і нехай твої близькі і рідні люди ніколи тебе не засмучують.

Є на світі дружба між чоловіком і жінкою! Заявляю це відповідально, тому що у мене є такий чудовий друг, як Артем! Вітаю тебе з днем народження, бажаю залишатися веселим, здоровим і щирою людиною, ти найкращий, нехай і дівчина тобі зустрінеться така ж – найкраща!

Чи знаєш ти, мій друг Тема, наскільки ти для мене дорогий? Настільки, що я просто не зможу висловити це словами. А сьогодні у тебе день народження і я не був би такий щасливий навіть якби це мій власний день народження. Нехай бажання, яке ти загадаєш сьогодні загасивши свічки, виповниться як можна швидше!

Милий Артемко, вітаю тебе з днем народження. Бажаю в будь-якій ситуації життя і при будь-якому розкладі дня залишатися цілим і неушкодженим, щасливим і впевненим, цілеспрямованим і життєрадісним, веселим і закоханим, добрим і справедливим, щирим і успішним.

Артем, в твій день народження хочу побажати ніколи і ні про що не шкодувати, завжди пишатися своїми вчинками і досягненнями, не дозволяти смутку пробиратися в твоє серце, з кожним днем проявляти себе сильним Артемом у справі і люблячим Артемком з близькими людьми.

В цей день ми хочемо побажати тобі ще більшої життєвої енергії, стійкості, сил і впевненості. Щоб твої плани швидко і легко здійснювалися, тому що вони сміливі і світлі. Від них і світ навколо стане добрішим

Артем прийми наші вітання в честь дня народження твого. Будь завжди цілеспрямованим, розсудливим, успішним і просто хорошою людиною.

Артем, тобто «присвячений Артеміді» — давньогрецької богині полювання. Це багато в чому пояснює любов нашого Артема до подорожей, поїздок на полювання і риболовлю. Вип’ємо за Артема, який зі своїх подорожей любить привозити всім подарунки, так як більше задоволення отримує, коли дарує, ніж коли отримує подарунки сам!

З Днем Народження, Артем! Бажаю тобі бездоганного здоров’я (що, до речі, і означає твоє ім’я), щасливого життя і всяких корисних і потрібних речей. Нехай твої мрії стають реальністю в самі короткі терміни і нехай твої близькі і рідні люди ніколи тебе не засмучують.

Дорогий іменинник, Артем! Твоє чудове ім’я зобов’язує мати тверезий погляд на світ. Твереза людина Артем, поменше проблем тобі під колесами долі!

Дорогою Артем, від душі вітаю тебе і бажаю любити всім серцем, завжди мріяти душею, від кожного дня отримувати натхнення і удачу, від кожної справи мати вигоду і користь, ніколи не опускати рук і не припиняти домагатися все нових і нових успіхів на своєму шляху.