Гарні поздоровлення Леоніду своїми словами з днем народження

Гарні поздоровлення Леоніду своїми словами з днем народження. Побажання з іменинами. Тлумачення імені на вебсайті Greets.co.ua. Вірші з іменами.

З днем народження, дорогий наш Леонід! Це – особливий день, коли обов’язково збуваються всі загадані бажання. Нехай твій Ангел-Охоронець оберігає тебе від усього злого, допомагає здійснювати добрі справи і надихає на мудрі рішення! Ми тебе дуже сильно любимо!

Сьогодні день твого народження, так сказати, День Народження твого імені. Ми бажаємо тобі, Леонід, щоб ти з честю і гідністю носив його! Будь рішучим, мужнім і відважним чоловіком, здатним на сміливі вчинки на благо оточуючих людей і держави!

3

Дуже хочеться сказати тобі багато слів, Леонід, але коли замислюєшся про те, який ти молодець, навіть і сказати нічого! Тому, в день народження, залишається побажати тобі залишатися таким, який ти є, радувати оточуючих і близьких людей собою, своїми успіхами і досягненнями!

День народження – особливий день, наповнений такою благодаттю, яка надихає людину на особливо чисті, добрі і милосердні думки і вчинки! Так нехай же, дорогий наш Леонід, цей стан буде звичним тобі не тільки в день іменин, але і протягом кожної миті всього твого життя!

Дуже хочеться побажати тобі в цей день народження, Ленечка, щоб все, що задумав – виповнилося, все, про що мрієш – збулося, і все, що судилося – було тільки хорошим! Ми бажаємо тобі успіхів у всіх починаннях! Нехай дорога твого життєвого шляху буде тільки рівною, і тобі вистачить сил і впевненості обійти стороною всі купини!

Леонід, ти носиш стародавнє грецьке ім’я, що означає «той, хто подібний льву». А лев, як відомо, – цар всіх звірів. Нехай сила, швидкість, краса і сміливість цього царственого тварини присутні і в твоєму характері. Адже це – якості справжнього чоловіка! З Днем народження тебе!

Дорогий наш Ленчик – твоє ім’я так чудово римується зі словом «мільйончик». Так нехай у твоєму житті будуть одні мільйони: від поцілунків коханої жінки, дружніх зустрічей, міцних обіймів, райдужних заходів і перлинно-блакитних сходів! А від нас прийми в День народження мільйон привітань!

Леонід, ти прекрасна людина. Ми вітаємо тебе з днем народження! Нехай кожен день приносить тобі радість і виконання бажань. Живи ніколи не знаючи розчарувань, образ і бід. Будь здоровим і сильним. Будь натхненні на добрі вчинки і справи. Щоб ніколи в твоє життя не вривалися бурі і громи, перевертаючи все догори дном. Нехай йде спокійно і розмірено, приносячи лише щасливі моменти і події. Нехай завжди тебе люблять і поважають.

З днем народження, Леонід! Нехай життя посміхається тобі щедро і добродушно. Дарує тільки найкраще і прекрасне. Прекрасну кар’єру, міцне здоров’я, добру люблячу дружину і чудових діток. Нехай все, що ти робиш, приносить задоволення і радість. Завжди умій підтримати тих, хто потребує твоєї допомоги. Вмій знайти правильні слова і рада. Будь романтичний, але в теж час не забувай про жорстокі реалії життя. Всього тобі найкращого, яскравого і позитивного!