Красиві привітання Лілі своїми словами з днем народження

Красиві привітання Лілі своїми словами з днем народження. Побажання з іменинами. Тлумачення імені на вебсайті Greets.co.ua. Вірші з іменами

Твоя ніжна молодість наповнена добрими днями, подіями і справами. Ми бажаємо тобі все життя зберегти такий же стан твоєї прекрасної душі. Дорога Лілія, в день твого народження ми вітаємо тебе з усіма твоїми досягненнями і бажаємо самого головного – не зупинятися на досягнутому. З твоїм запалом, темпераментом, з твоєю рішучістю і напором, досягнення самих амбітних планів – це реальність.

День народження – це особливий день в житті кожної людини. Сьогодні ми відзначаємо день твого імені, Лілія! Хочу сказати, що ти ідеально підходиш під опис прекрасного квітки лілії, який дав тобі ім’я. Ти ніжна і тендітна, легка і повітряна. Так і тягне тобі допомогти, підтримати, доглядати і не відпускати від себе ні на мить. Лілечка, ти – саме життя моя, я бажаю тобі вічної любові, і щастя неземного скрізь і завжди!

Лілечка, будь самої красивою і ніжною, який ти є сьогодні, у свій День народження! Нехай Ангел-Охоронець оберігає тебе від зла і життєвих негараздів, а в серці завжди квітне весна любові. Нехай життя повноводною рікою несе тебе до берегів мрії, а надія завжди окрилює. Сміливо крокуй назустріч своїй Мрії!

Ліля, в цей прекрасний день, який названий Днем народження, хочу побажати тобі завжди сонячної погоди – як у житті, так і в душі. Нехай настрій буде яскравим, а життєві турботи не заважають тобі бути по-справжньому щасливою. Нехай натхнення зміцнює твої внутрішні сили, а успіх дарує оптимізм!

Дорога, Ліля! Нехай вогонь любові завжди живе в твоєму серці. Щоб ти жила на світі і ніколи не знала ні воєн, ні сварок. Нехай здоров’я твоє завжди залишається міцним і ти все задумане легко воплотишь в життя. Щоб навколо тебе були добрі люди, готові бути поруч як у щасливі моменти, так і в хвилини слабкості. З днем народження, мила наша. Завжди пам’ятай, що лише від тебе залежить те, яким буде твоє завтра.

Лількою бажаю, щоб знову була красивою і рідний, була улюбленою і гідною. Бажаю тобі не переставати сподіватися на краще, вірити в чудеса і дорожити маленькими радощами. Бажаю в святковий годину, щоб твої друзі і подруги носили тебе на руках. Нехай на щоках твоїх розцвітають троянди пристрасті і вічної любові.

Бажаю тобі, моя мила, щоб була любові своєї вірної. Бажаю, щоб очі блищали і на подвиги тебе надихали. Бажаю тобі, моя улюблена Лілечка, щоб всі твої проблеми, біди і образи перетворилися в дрібний пісок в пісочному годиннику. Бажаю тобі, щоб у твоєму животі пурхали метелики віри, надії і любові.

Дуже – дуже мила, Дівчина ось – Лілія. Тобою дорожу, Заміж запропоную. Для тебе букет, Не скажи мені немає. Ти моя завжди, Кажи мені – так. Чарку я п’ю за тебе, Ти для мене як дружина. З днем народження Лилек, приємний Твій голосок.

Ти прекрасна, як квітка. Манишь добротою, Немов теплий вітерець Пізні весні. В це свято ми тобі, Лілія, бажаємо Знайти шлях до своєї долі. Цілуємо, любимо! 6 Милий і ніжний квітка Подарував усім колись Схід… А тебе доля нам подарувала І красою квітки наділила. Нехай доля тебе ніжно несе! Нехай завжди твоя радість цвіте! Нехай кроки твої будуть легкі! Нехай не в’януть твої пелюстки!

Вона принцеса-Лілія в букеті, Вона дурманить розум, хвилює кров, Вона нагадує нам про літо І всі твердять їй про свою любов. А їй признанья, здається, приємні, Але дружбу всім інтрижок віддасть перевагу, Вона з народження щаслива, хлопці, Та це щастя всім навколо несе!

Іменини – це особливий день в житті кожної людини. Сьогодні ми відзначаємо день твого імені, Лілія! Хочу сказати, що ти ідеально підходиш під опис прекрасного квітки лілії, який дав тобі ім’я. Ти ніжна і тендітна, легка і повітряна. Так і тягне тобі допомогти, підтримати, доглядати і не відпускати від себе ні на мить. Лілечка, ти – саме життя моя, я бажаю тобі вічної любові, і щастя неземного скрізь і завжди!

12

Загадковий і приголомшливий по красі квітку, його назва в імені твоєму. І кожна пелюстка, кожен листочок цього квітка символізує красиву, горду, загадкову і прекрасну Лілію! Тебе, наша люба і кохана подруга. В день ангела бажаємо тобі море квітів, величезні прекрасні букети, як твої очі, як ти сама! З іменинами, і всіх благ земних тобі!

Ліля! Ти сама красива, сама улюблена наша подруга. Ти дивно добра і чуйна людина. Ти вмієш прогнати смуток і зневіру і наповнити простір навколо себе веселим сміхом, запалом, посмішками та радістю. В день твоїх іменин бажаємо тобі завжди залишатися такою як ти є, найбажанішою, най-най!