Красиві привітання Соні своїми словами з днем народження

Красиві привітання Соні своїми словами з днем народження. Побажання з іменинами. Тлумачення імені на вебсайті Greets.co.ua. Вірші з іменами.

Сонечки бажаю, неодмінно, щоб за тобою бродили щастя тіні, щоб радість носила на руках. Бажаю тобі, щоб зло, образи і проблеми унеслись вдалину за високі гори. В день твого народження бажаю тобі доброти і ласки, ніжності і затишку, любові і надії, мудрості і віри. Нехай все буде лише для тебе!

З днем народження! Соня, прийми мої найщиріші вітання. Бажаю тобі бути сильною і завжди досягати того, чого ти хочеш. Мати багато вірних подруг. Завжди іти вперед до наміченої цілі та досягати відмінних результатів. Нехай доля буде добра до тебе і виконає твої примхи.

Найчарівнішу приголомшливу і красиву жінку Соню вітаю з іменинами. Нехай твоє свято запам’ятається надовго і назавжди залишить приємний слід у душі. Бажаю тобі бути в центрі уваги в цей день і отримати найбільш бажані і довгоочікувані подарунки.

Бажаю тобі, щоб у день твого народження в небі запалала красива і яскрава зірка кохання. Бажаю тобі, моя дорога і улюблена Сонюшка, щоб все у твоєму житті тільки оберталося навколо тебе. Бажаю, щоб всі твої найзаповітніші бажання збулися. В цей чудовий свято бажаю тобі безмежної віри в світле майбутнє.

В день народження твій бажаю відшукати свою щиру любов, бажаю мріяти і втілювати мрії в життя. Моя солоденька дівчинка, бажаю, щоб навколо тебе з’явилися метелики сміху і успіху, радості і віри, мудрості і везіння. Бажаю тобі, Софійко, щоб в спину тобі дув попутний вітер пристрасті і величезною віри в чудеса. Зі святом!

З квітучих садів я букет збирав для Соні. З вершин блакитних намисто кував для Соні. І зірку за зіркою я в долонях зігрів для Соні. Пісню річок і морів росным вранці проспівав для Соні. Я звелів – і трава проросла, і схід заалел для Соні. Я звелів – і срібний пролунав тост на честь Соні!

Кохана моя, Сонечко, я бажаю тобі здоров’я, лише воно одне – є найбільше щастя. Ти будь завжди у відмінній формі, рідна моя, нехай всі болі розтопить весняне сонечко, посміхайся йому! Я бажаю тобі цвісти і молодіти всім нам на радість!

Кохана, тобі дарую я букет троянд, нехай краса твоя живе сто років. Твій голос, Соня, і очі твої сповнені любові і ніжності, і пасмо волосся твоїх чарівних подібна хмарах небесних. Тобі від серця побажаю завжди такою бути, не старіти, цвісти, бути красивою і бути щасливою, здоровою, радісною і співати.

Бажаю тобі бути яскравою, стрімкою, красивою! Залишайся молодою і тілом, і душею, не дивись на минулий час – попереду в тебе ще багато цікавого і захоплюючого! Все ще тільки починається – і безхмарне щастя, і божевільна любов і безмежне щастя! Будь завжди чарівною, живи чудово, не обмежуйся стандартним – і тоді фортуна принесе тобі небувалу удачу!