Красиві привітання Людмилі своїми словами з днем народження

Красиві привітання Людмилі своїми словами з днем народження. Побажання з іменинами. Тлумачення імені на вебсайті Greets.co.ua. Вірші з іменами.

У Ваш день народження, Людмила, Хочемо ми щастя побажати, Любові і море позитиву, І ніколи не сумувати. Здоров’я міцного бажаємо, Щоб всі мрії збулися, І гроші в будинку додавалися, І діти радість вам несли.

Нехай щастя, любов не покине тебе Здоров’я стане нагородою, Ти знай, що всі роки прожито не даремно, А внуки хай будуть втіхою. Людмила, ти з кожним роком все миліше, Красивіше, ніжніше і чарівніше за. Хай сонечко світить у твій ювілей, А життя буде славної, як у пісні.

Прекрасна і ніжна Людмила, Таких красивих більше я не знав. Не дарма, напевно, великий Пушкін Вірші Людмилі присвячував. І хоч я не поет, скажу віршами, Привітаю іменинницю свою, Ніжну, з прекрасними очима, улюблену Дівчинку мою. З днем народження, мила Людмила! Я хочу бачити тебе щасливою! Я кину цілий світ до твоїх ніг І не дозволю нікому образити.

Бажаю, Люда, я тобі лише осміліти, І виконати завдання все встигнути. Життя сріблом свою покрити, Проблеми ж за обрієм приховати. З святом я тебе вітаю, Виконання заповітної мрії побажаю.

Традиційно вітаємо, І відзначаємо іменини! Зі всіх ніг до Тебе летіла, Побажати Любові хотіла! Багато світла і тепла! Щоб ти сотню років жила!