Гарні вітання Сергію своїми словами з днем народження

Гарні вітання Сергію своїми словами з днем народження. Побажання з іменинами. Тлумачення імені на вебсайті Greets.co.ua. Вірші з іменами.

Сергію, вітаємо тебе і бажаємо щастя, друзів, надійних і вірних, міцного здоров’я і яскравого теплого вогню в сімейному вогнищі. Нехай твої сумлінність і обов’язковість допоможуть взяти всі рубежі, а твої якості справжнього чоловіка — не знати поразок!

Сергій, вітаю тебе. Бажаю, щоб твоя сила волі і твої бажання завжди превозмогали над зовнішніми умовами. Нехай задумане вдається, а загадане — збувається. Нехай невдачі тримаються від тебе так далеко, як це тільки можливо, а радості будуть на відстані простягнутої руки. Вітаю і сподіваюся, що твої мрії збудуться.

У Стародавньому Римі слово «Сергіус» означало «вельмишановний». Так що можна вважати, що по суті ти — аристократ. Так що бажаю тобі, Серьожа, бути одночасно і шанованим, і аристократичним, але не забувати при цьому і про простих людей, на зразок нас. З Днем Народження!

Сергійко! Я сьогодні хочу привітати тебе із днем народження й від усієї душі побажати міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях, стрімкої кар’єри, і великий, чистої любові! Будь завжди таким добрим, чуйним і доброзичливим як зараз! Зі святом тебе!

Вітаю з днем народження, дорогий Сергій. Побажати тобі хочу, доблесті та честі, мужності і сили, удачі і відваги, любові і щастя, достатку і благополуччя, радості і веселості, поваги та добра, здоров’я і оптимізму.

Милий Сергію, вітаю тебе з днем народження. Дорогий, я тобі бажаю багато вміти і у всьому процвітати, жити красиво і щасливо, працювати старанно і якісно, відпочивати радісно і весело, любити пристрасно і щиро, вірити в себе і прагнути до своєї мрії.

Сергій, вітаю тебе з днем народження! Бажаю довгого і щасливого життя! Нехай тобі супроводжує удача, завжди співає душа, іскриться райдужне настрій і заряджає позитивом щира посмішка! Добра тобі і всіх благ!

У світлий день народження бажаю тобі, милий мій Сергійко, радості і тепла, світла і особистого щастя, безмежного кохання і натхнення. Бажаю, щоб ти посміхався і вірив у себе, щоб радів дрібниці і не переставав розуміти оточуючих тебе людей. У цей прекрасний ювілей хай збудуться всі твої мрії!

В день твого народження хочу привітати самого доброго людини, доброго товариша і прекрасного чоловіка Сергія. Ти дуже талановитий, ввічливий, розумний, добрий. Завжди залишайся таким. Нехай життя буде барвистим і дарує тобі незабутні спогади. Бажаю удачі, щастя, радості і взаємної любові.

Від усієї душі вітаю відмінного хлопця Сергія з іменинами. У це прекрасне свято нехай все у тебе буде добре. Бажаю перемог на любовному фронті, домогтися успіху в роботі, зробити відмінну кар’єру і завжди займатися улюбленою справою. Нехай робота приносить моральне задоволення і гарний прибуток.