Красиві привітання Антоніні своїми словами з днем народження

Красиві привітання Антоніні своїми словами з днем народження. Побажання з іменинами. Тлумачення імені на вебсайті Greets.co.ua. Вірші з іменами.

Антоніні, нашій Тоні, В день такий — мішок добра! Тоню б вилити не в бетоні, А з тонни срібла! Голосок дзвенить, як річка, Злиток золота — душа… Будь же так само, Тоня, вічно Ти світла і добра!

Такий теплоти, як в душі у тебе, На світі мені не відшукати. Ти світиш, як сонце – світло і люблячи. Сьогодні пора вітати Тебе, Антоніна, з днем народження. Нехай збуваються всі мрії, А життя твоє раптом заспіває соловейком, Ну, неземної краси.

Тонечка! Люблю тебе давно. Дуже я люблю. І навіть — занадто, Не ходи з іншими ти в кіно, Я прошу! Скажи ти «ні» хлопчакам! Антоніна — Тоня — Ніна — відразу Два імені в тобі… Ти всім друзям необхідна, А чоловікові, дітям — так подвійно! Ти весела, божевільне, За правду відразу рвешся в бій! Дружина приблизна, господиня золота. Повір, ми пишаємося тобою!

У всесвіті настав довгоочікуваний і дивовижне свято. Дорога Антоніна, вітаю тебе з народженням на світ. Нехай цей день принесе тобі багато хороших звісток і незабутніх зустрічей, приємних подарунків, теплих слів, ніжних компліментів, палких зізнань, море квітів і пісень.

Зі святом, Тонечка! Хочу привітати тебе з днем народження і, перш ніж бажати чого-небудь – від душі подякувати за все хороше, що ти зробила в житті для нас, твоїх рідних і близьких, друзів і приятелів, колег і просто хороших знайомих. Ти дуже світлий, сонячний, душевно теплий чоловічок, навіть незрозуміло, як стільки добра і любові до всього світу поміщається в одній людині…Залишайся такою завжди – ось моє тобі щире побажання!

Дорога Антоніна! Від імені всього нашого трудового колективу хочу привітати вас з днем народження і принести офіційну подяку – знову-таки від імені всіх нас – за ваш незмінний трудовий ентузіазм, креативність мислення, нестандартний творчий підхід до складних питань і гаданим нерешаемыми завданням…Нарешті, за те, що одна ваша присутність завжди надихає нас на нові трудові подвиги, постановку високих цілей та успішне їх досягнення. З ювілеєм вас ще раз!

В твою честь сьогодні співають всі птахи, гріє сонечко і пахнуть квіти. Адже саме в цей день ти з’явилася на світі. Антоніна, я бажаю тобі бути такою ж гарною, привабливою, розумною, щирою, доброю, цікавою і доброзичливою, який ти є і зараз. Ніколи не змінюйся!

Найбільш позитивних емоцій, любові, радості, тепла і надії побажаю прекрасній жінці Антоніні в день іменин. Побажаю тобі у всьому і завжди бути першою і досягати своїх цілей, йти тільки вперед і не звертати з шляху. Нехай удача буде з тобою поруч і завжди супроводжує успіх у всіх починаннях.