Красиві привітання Вероніці своїми словами з днем народження

Красиві привітання Вероніці своїми словами з днем народження. Побажання з іменинами. Тлумачення імені на вебсайті Greets.co.ua. Вірші з іменами.

Бажаю тобі, моя світла, щоб летіла на крилах вітру, щоб трояндочкою розквітала, щоб вірити не переставала. Бажаю, щоб сонечко частіше заглядало в твоє оконышко і дарувало тобі промінчики добра, віри, надії і мудрості. Бажаю, моя Вероніка, щоб ти не чекав милості від природи, а брала від неї все і відразу. Нехай все буде тільки для тебе!

В день твого народження бажаю тобі з повагою, щоб ти була прекрасною, ніжною, яскравою і привабливою. Бажаю, моя дорога Вероніка, щоб з тобою поруч завжди були близькі за духом і улюблені люди. Бажаю, щоб всі твої мрії і солодкі сни обов’язково стали дійсністю. Нехай все буде просто чудово!

Ювілей – це не просто свято. Це час підбивати підсумки. Я бажаю тобі, дивна дівчина з незвичайним ім’ям Вероніка, складати свої досягнення як дорогоцінні камені в скриньку пам’яті і пишатися собою. А помилки замкнути в комору і викинути ключ. З днем народження!

Сьогодні, в твій День народження, Вероніка, дарую тобі букет троянд. Можеш їх не рахувати – вони не відповідають твоїм років. Я вклав у них побажання: красивою, вірної та відданої любові від твоїх рідних і друзів; розуміння твоїх близьких; радості і веселощів. У кожної людини є заповітна мрія, і я бажаю, щоб твоя збулася незабаром. Хай принесе тобі задоволення і радість!

У ваш головний свято, Вероніка, в День народження, я хочу вам, красуні, розумною і розважливою, доброю і талановитої, словом, такий завидною нареченій! Побажати зустріти справжнього принца. Правда, казки писалися так давно… нехай у нього не обов’язково буде білий кінь і замок на горі, але він повинен бути добрим, уважним, вірним і любити вас усім серцем! Будьте щасливі

З Днем народження! Я бажаю вам Вероніка — як же багато хочеться побажати вам! Але щоб залишити і іншим гостям хвилинку на привітання, я скажу, що бажаю вам, щоб роки летіли легко, не викрадаючи краси, але надаючи вам особливий шарм! Щоб здоров’я ставало тільки міцніше, щоб кожен день відображався лише добрими спогадами, щоб щастя у житті було так постійно, щоб навіть не вірилося, що може бути інакше!

Як дивно влаштований світ! Жінки – прекрасні, тендітні створіння, але в їх руках зосереджена велика сила, здатна підкорювати чоловічі серця і змінювати світ! І я хочу сьогодні привітати з Днем народження сильну представницю слабкої статі і побажати їй завжди залишатися неповторною і жіночною, не знати ні втоми, ні печалі, і кожен день силою своїх жіночих чар робити світ досконалішим, а своїх близьких – все більш щасливими! З днем Народження, Вероніка!

День народження – чудовий свято, яскравий і веселий, але з вами – винуватицею торжества — він ще гарнішим і прекрасніше! Я вас, Вероніка, вітаю від усієї душі бажаю вам цим Днем народження відкрити новий, запаморочливий виток вашому житті! Я бажаю вам благополуччя і любові, удачі і процвітання! Зберігайте завжди в своєму серці тепло і сміливо виконуйте мрії!