Красиві привітання Денису своїми словами з днем народження

Красиві привітання Денису своїми словами з днем народження. Побажання з іменинами. Тлумачення імені на вебсайті Greets.co.ua. Вірші з іменами.

Вітаємо тебе, дорогий наш Денис! Це радісне свято настав! Ми бажаємо, щоб виграв в життя свій приз І у всьому ти завжди перемагав. Нехай тобі допомагає удача у всьому, Нехай успіх буде кредо твоїм, Насолоджуйся сповна кожним прожитим днем, Щасливий будь і будь усіма любимо!

Завжди урівноважений і спокійний, Денис навколо себе створив оплот: Тут кожен може заспокоїти серце, І кожен знайде розуміння. Так нехай же безкорисливі вчинки До тебе повернуться сотнями квітів, І тисячами відданих посмішок, І мільйоном теплих, ніжних слів.

Вітаю тебе, Денис. Ось і пройшов ще один рік нашого життя. Не сумніваюся, що він був досить цікавим. Бажаю, щоб всі наступні були краще і цікавіше і, дуже добре б, без драм і страждань. Будь завжди щасливий і веселий. З Днем Народження!

Дорогий Денис! Ти чудовий друг, з тобою можна піти на край світу. Вітаємо тебе і бажаємо, щоб ти і далі йшов по життю з такою ж легкістю і долав усі перешкоди! Ти знаєш, що багато чого досягнеш у житті, а ми завжди готові тебе підтримати!

Дорогий Денис! Ти такий цікавий хлопець! Я захоплююся тобою! Ти вмієш підняти настрій у важку хвилину, розрадити, і просто вислухати! Ти справжній друг і товариш! В цей прекрасний день, я бажаю тобі побільше радісних усмішок, і частіше, сяючих сонячними променями, очей! З днем народження!

Коханий мій, Деничка! Я потопаю в безодні твоїх очей, як тільки гляну в них! Согреваюсь теплом, твоєї безмежно широкій посмішці! Тану в твоїх обіймах! Я найщасливіша жінка на світі, тому, що в мене є ти! І в день твого народження я бажаю тобі бути такою завжди!

За будь кіпіш, крім голодування. Це наше з тобою спільне кредо з самого дитинства, Денис. Братик, ти завжди надихав мене на нові ідеї. Завдяки тобі тепер я чітко знаю, що зможу все, чого тільки захочу. Особливо, якщо ти будеш поруч. Знай і ти: чи варто тобі тільки подзвонити, я, як Чіп, Дейл або твій Ангел-зберігач, прийду на допомогу. З днем народження!

З Днем народження, Денис! Говорять, коли народжується людина, на небі з’являється нова зірка. Сьогодні – Твій День! Так нехай твоя Зірка сяє як можна довше, а на небі Житті не буде жодного грозової хмаринки. Купайся в морі достатку і щастя, і хай душа твоя завжди наповнюється чистим світлом любові.

Денис, вітаємо тебе з Днем народження і бажаємо щасливого вирішення всіх твоїх починань. Нехай кораблик Щастя несе тебе по хвилях удачі, а на шляху ніколи не зустрічаються бурі невдач. Нехай небо над твоєю головою буде чистим і світлим, а любов ранкової зорею освітлює твою долю.

Ти той, про який мріють мільйони жінок. Продовжуй і далі радувати всіх своєю порядністю, щирістю і привабливістю. Хай не тільки в день народження (з яким ми тебе, Денис, вітаємо!!!) найкращими супутниками життя стануть: здоров’я, щастя, терпіння, любов. Нехай поруч завжди будуть дорогі тобі люди.