Красиві привітання Зінаїді своїми словами з днем народження

Красиві привітання Зінаїді своїми словами з днем народження. Побажання з іменинами. Тлумачення імені на вебсайті Greets.co.ua. Вірші з іменами.

Зинульчик, твоя чарівність притягує до себе, і мені вже вкотре хочеться побачити тебе знову і відчути ту легкість спілкування з тобою. Ти — те ядро, навколо якого обертається життя, навколо якого всі ми крутимося, завжди прагнуть наблизитися до тебе хоча б на крихту. Я хочу побажати в твій день народження, щоб цих людей у твоєму житті з кожним днем ставало на одну людину більше, і щоб вони завжди залишалися вірними і відданими тобі. Ти — сонце, що зігріває їх і дарує їм життя. Нехай твоя планета завжди летить по своїй орбіті. Миру тобі, благополуччя і добра!

День народження — це щорічний дар, даний людині для того, щоб порадіти любові і розташуванню, які відчувають до нього близькі друзі. І ось ми рішуче заявляємо, що ця подія нам цінне і дорого. Нехай довго йдуть дні твого життя, і хай завжди буде твоя любов і прихильність до нас. З Днем народження, Зиночка!

Вітаю тебе з Днем народження! Бажаю тобі радості, успіху, благополуччя в житті і в коханні! Щоб всі знайомі, які тебе знають поважали, цінували і любили! Нехай на твій День народження все буде незвичайним і чудовим! З Днем народження, Зінаїда!!

Вітаю тебе з святом! Бажаю, щоб твоє життя було безхмарним, як небо над самим престижним курортом, довгої, цікавою і насиченою, як серіал «Санта-Барбара». Нехай твої очі завжди світяться від щастя, ніби полярне сяйво над полюсом. Щастя тобі, довголіття і любові, Зінаїда.

Вітаю веселу яскраву щиру і сонячну Зінаїду з днем іменин. Бажаю тобі світиться як сонечко, висвітлювати все навколо своєю посмішкою і сміливо йти вперед, весело дивлячись на майбутнє. Нехай в житті все буде добре. Успіху, радості, добра, благополуччя, миру, світла і щастя.

В день твого народження бажаю Зіні з нетерпінням, щоб в небі темно-синьому ти знайшла взаємну любов. Бажаю тобі, щоб ти не переставала вірити в чудеса і ловити в мережі сніжинки радості. Бажаю, щоб у святковий час, неодмінно, зародилися в жаркому серце проблиски змін на краще. Зі святом!

Бажаю тобі краси, душевності і везіння, щоб збувалися мрії в день твого народження. Бажаю тобі, щоб ти посміхалася, щоб вірила в себе, щоб у любові визнавалася. Бажаю, Зиночка, диму тобі без вогню. Бажаю, щоб у хмарах витала частіше, щоб залишалася справжньою. Бажаю ніжності і ласки, і проходять будувати вічка.

Дорога Зиночка, вітаємо тебе з таким чудовим і прекрасним подією, як день народження. Бажаємо тобі відмінного богатирського сибірського здоров’я. Нехай життя твоє скластися щасливо, і нехай вона буде довгою дорога з Парижа у Владивосток. Нехай здійсняться твої найзаповітніші мрії, про яких ти може бути просила фею, коли була маленькою. Щастя тобі.