Красиві привітання Вірі своїми словами з днем народження

Красиві привітання Вірі своїми словами з днем народження. Побажання з іменинами. Тлумачення імені на вебсайті Greets.co.ua. Вірші з іменами.

Запаморочлива Віра, з днем народження! Ви приголомшлива жінка, від якої неможливо відірвати очей. Ви настільки неймовірні, що всі чоловіки столбенеют поруч з вами. У ваш день народження бажаємо завжди залишатися такою і стає з кожним роком ще краще.

Вітаю з іменинами дорогу Вірочку. Бажаю тобі життєвої мудрості й безцінного досвіду з кожним новим роком життя. Бажаю тобі завжди дарувати іншим віру в краще. Щасливого і перспективного майбутнього. Нехай ти сама ніколи не втратиш орієнтирів, пріоритетів, моральних цінностей та віри в життя.

Вітаю Віру з днем народження і бажаю, щоб життя було чарівної як сама добра казка, і нехай швидше здійснюються всі твої мрії. Від серця щиро бажаю світла, тепла і доброти. Йди по життю, ніби пісня з сонячних нот і природи. Нехай зірки тебе оберігають кожну ніч, а спів птахів з ранку будить. В кольорах щоб благоухала твоя добра доля, не знаючи печалі й горя, спалюй кожен день без залишку. Бажаю кожен свій ранок починати з теплої і щирої посмішки, а ніч з прекрасних і безтурботних снів. Нехай твій світ буде переповнений усіма людськими багатствами, любов, дружба, здоров’я, кар’єра і сімейне благополуччя. Більше радості у долі твоїй, менше заздрості, фальші і брехні. Щоб все погане обходило твій дім стороною, а частими гостями було щастя, безтурботність, взаєморозуміння, радість і велика любов.

Бажаю, щоб нашу Віру щедро наділила доля. Щоб будинок був повною чашею добра, взаємності і любові. Щоб усі заповітні мрії негайно збувалися. Не знай ніколи ніяких прикростей, печалі нехай мимо йдуть своєю стороною. Нехай пристрасть з коханим твоя ніколи не згасне, щоб на роботі був дружний і рідний колектив. А дружба буде нескінченною і преодолима крізь довгі роки і відстані, незмінним буде талісманом твоїм. Бажаю багато жіночого щастя, фартовою удачі, теплого затишку і вічного добра. Нехай велике везіння у всіх починаннях йде з тобою пліч-о-пліч. І щоб всі були виправдані твої очікування, всі мрії ставали реальністю, а сни виконувалися теж наяву. Здоров’я міцного бажаю, довгих років твого щасливого життя, завжди випромінюй оптимізм і не зупиняйся, а біжи на зустріч новим враженням!

Вірочка, вітаю з святом! Маючи таке ім’я, ти завжди повинна вірити тільки в найкраще. Бажаю тобі ніколи не розчаровувати ні в людях, ні життя. Нехай все у тебе буде чудово! Любові тобі, хороших друзів і завжди гарного настрою.

Віра, скоріше приймай найсвітліші привітання на свою адресу! Нехай життєві негаразди обходять твій дім стороною, а незмінними гостями будуть веселий сміх, дні, повні щастя, приємні турботи і, звичайно ж, вічні супутниці твого прекрасного імені – Надія і Любов!