Красиві привітання Поліні своїми словами з днем народження

Красиві привітання Поліні своїми словами з днем народження. Побажання з іменинами. Тлумачення імені на вебсайті Greets.co.ua. Вірші з іменами.

Побажаю я Полинке В день народження дорогий, Щоб розтанули крижинки В сердечку твоєму, Подарую, кошеня, я Тобі крапельку добра!

Побажаю тобі сміху, Побажаю тобі світу, Віра, щастя і успіху, У столиці отримати квартиру, Моя Полінка, в день народження Побажаю тобі пуд везіння!

Поліночка, сьогодні день сюрпризів і яскравих побажань – твій День народження! Нехай він буде радісним, сонячним, чарівним. Нехай поруч з тобою знаходяться самі улюблені і рідні люди, які роблять твоє життя краще і красивіше. Щастя тобі, позитивних емоцій і прихильності долі

Дівчинка наша, не існує справи, в якому б ти не досягла максимального успіху. Не існує людини, будь то жінка або чоловік, дитина або доросла людина, який би не був зачарований красою твого тіла і душі. Не існує проблем, яких ти не в змозі вирішити. З боку здається, що все тобі дається легко і граючи. Але ми, твої близькі, знаємо, яких зусиль варто завжди і в усьому бути першою, тому сьогодні радимо розслабитися хоч ненадовго відчути задоволення не від боротьби, а від споглядання! З Днем Народження, Полінка!

Які слова підходять для опису тебе, наша улюблена Поля? Мудра, граціозна, чудова, добра, нескінченно красива і чарівна. Але, а якщо коротко, то це наша дорога іменинниця, яку сьогодні оточують дорогі і близькі люди. Нехай твоє життя буде порівнянна тільки з доброї і прекрасної казкою, де всі невдачі розчиняються від чаклунських чар. Бажаємо, щоб за кожним поворотом тебе чекали нові яскраві враження, збагачують твій внутрішній світ.

Полечка, в твій особистий день хочеться побажати тобі всього потроху: нехай те, що у тебе відсутній, не представляє для тебе величезну необхідність, нехай те, що ти маєш, обов’язково приносить тільки щастя і радість, і, нарешті, все те, про що ти вже давно і таємно мрієш, неодмінно втілитися в життя.

В цей особливий день, коли ти народилася на світі, бажаю тобі гармонії і любові. Нехай щире і справжнє жіноче щастя сповнить твою душу, Поліна. А серце завжди буде впевненим у майбутньому і не відає сумнівів. Бажаю тобі виблискувати посмішкою, бути милою, сильної, сміливої і коханою.

У День народження ми бажаємо тобі любові до запаморочення, сміху до тварин кольок, краси до засліплення, здоров’я до нескінченності, грошей, щоб просто не злічити. Поліна, ти наша зірочка, гордість і радість, бажаємо тобі світитися щастям, посміхатися до вух і насолоджуватися кожним днем життя.

Бажаю дивовижне кількість яскравих емоцій в твій День народження, більше щасливих моментів у житті, незабутніх вражень, оптимізму та процвітання. Поліна, нехай всі твої заповітні бажання здійснюються, настрій завжди буде на позитиві, а очі завжди світяться іскорками від щастя.