Красиві привітання Таїсії своїми словами з днем народження

Красиві привітання Таїсії своїми словами з днем народження. Побажання з іменинами. Тлумачення імені на вебсайті Greets.co.ua. Вірші з іменами.

Мила Таечка! Вітаю тебе з іменинами! Нехай хтось каже, що життя схоже на зебру, де тільки чорні і білі смуги, але ми-то з тобою знаємо, що життя наповнене веселковим різнобарв’ям! Я бажаю тобі, щоб все смуги в твоєму житті були яскравими, і у тебе завжди був вибір, яку з них віддати перевагу!

Таїсія! Сьогодні для тебе радісний день – день ангела! Вітаю і бажаю тобі, щоб ангел-хранитель переховував тебе своїми крилами від усіх бід і неприємностей! Нехай дорога твого життя буде рівною і гладкою, і якщо раптом трапиться тобі посковзнутися, нехай завжди знайдеться рука вірного друга, здатного підтримати тебе!

Дорога Таїсія! Сьогодні твої іменини! Що побажати тобі в цей чудовий день? Бажаю тобі нових ідей і планів! Щоб все задумане тобою здійснилося! Щоб поруч з тобою завжди були близькі люди, на яких ти можеш покластися у скрутну хвилину і які зможуть щиро розділити з тобою радість твоїх майбутніх численних перемог!

Таїсія, Тая, Таечка! Доля нагородила тебе цим ніжним ім’ям! І ти така ж, як твоє ім’я – ніжна, витончена, вишукана! Твій чарівний погляд змушує танути суворі чоловічі серця! Твій ангельський голос проникає до глибини душі! Ти і сама схожа на ангела! З іменинами тебе, мила дівчинка!

Таисик! З днем народження! В цей чудовий свято я хочу від усього серця побажати тобі міцного здоров’я, так як це, мабуть, єдине, що в наш час неможливо купити. Вірніше, можливо, але не саме здоров’я, а його сурогат – те, що залишилося після хвороби, те, що зібрано з осколків і нагадує розбиту і після склеєну чашку. А я бажаю тобі аж чашок, цільних і в ідеалі небитких! Та профілактики! Стеж за своїм здоров’ям, веди здоровий спосіб життя і все у тебе буде добре! Будь розумницею! Зі святом!

З народженням на білому світі, Таїсія. Нехай з тобою поруч будуть друзі і рідні. Нехай тебе обдарують усмішками, віршами, теплом людських сердець. Нехай все буде дуже добре і кожен новий день буде краще колишнього. По частіше усміхайся. Бажаю тобі не знати труднощів, тривог, турбот і печалей.

Саму прекрасну, чудову, розумну, красиву і саму бажану жінку Таїсію вітаю в ці прекрасні миті зі святом іменин. Бажаю тобі відмінній долі, добра, світла, везіння, любові, миру і благополуччя. Нехай все у тебе буде добре. Нехай доля подарує тобі своє розташування.

Хочу привітати прекрасну жінку Таїсію з народженням на цій планеті. Бажаю тобі добра і любові. Нехай ніколи проблеми та негаразди не будуть стояти на шляху до щастя. Бажаю тобі бути вічно молодою, красивою, бажаною. Хай серце і душа будуть завжди спокійні. Бажаю бути вічно молодою і бажаною.