Привітання з днем народження коханці своїми словами

На порталі Greets.co.ua зібрані самі унікальні урочисті промови з днем народження коханці, у віршах і прозі, незвичайні і вільно запамятовуються. Красиві тексти побажань коханці на

Нехай в цей День народження в твою адресу звучать найтепліші слова! Нехай усе, щоб ти не побажала, обов’язково збудеться. Нехай до твоїх ніг впадуть всі мислимі і немислимі багатства, а серце моє вже давно кинуто до твоїх ніг! Бажаю здоров’я і величезного жіночого щастя! Міцно цілую і обнімаю!

Поспішаю привітати з Днем народження самого дорогого і любого мені чоловічка! Малюк, нехай у твоєму житті ніколи не буде похмурих днів! Нехай всі твої мрії стають реальністю. Я дуже хочу, щоб ми були щасливі разом! Так нехай наша спільна мрія здійсниться найближчим часом! Цілую міцно!

З днем народження, дивовижна жінка і приголомшлива коханка! Нехай збуваються твої сни і бажання, нехай все у тебе буде добре в житті. Бажаю гладких доріг, без обривів і круч. Сонячного настрою не тільки в цей день, але і завжди і бажаних подарунків.

Ти подарувала мені нове життя. З днем народження, дорога, таємнича, чарівна, чудова жінка, моя обожнювана коханка! Ти – моє життя, моє натхнення, подарунок, посланий долею. Ти — мрія всього мого життя. Ти просто унікальна і неповторна жінка. Ти – ідеал. Бажаю мати твердий характер і залізну силу волі.

Бажаю тобі в день народження ювілейний, щоб ти завжди залишалася собою, щоб раділа кожному новому дню, як останньому. Бажаю, моя коханка, щоб ти не переставала вірити в чудеса і залишалася вічною дівчинкою. У цей день бажаю тобі, щоб ти частіше посміхалася і не боялася літати в хмарах, залишаючись щасливою і бажаною. Мила моя дівчинка, бажаю тобі просто бути в цьому світі!

Моя улюблена жінка, Хай ми з тобою не повінчані, Нам не дано жити в шлюбі, Але наші зустрічі так солодкі, І я хотів би сьогодні Привітати тебе благородно З Днем Твого Народження І побажати настрою, Щастя, здоров’я і радості, Будь завжди класної і солодкий!

Я думав про тебе весь вечір і всю ніч І вранці довго чекав зручну хвилинку. Вчора розлучилися, а вже зустрітися не проти І «З днем народження» шепочу, прикривши трубку. З тобою зустрічаюся таємно від родини, Ти знаєш, ти не перша – друга, Але я у своїй шаленій любові Тобою дихаю, згораючи від ревнощів. Ти як квітка, чий аромат в ночі В мені народжує силу леопарда, І полум’я гасне романтичної свічки, Від еротичної хвилі любовного азарту. Я поцілунками покрити тебе хочу, Твій День народження – привід зустрітися. Кохана! Все для тебе! – в душі кричу. І вже готовий до тебе на крилах мчати. З тобою я молодий, я – герой висоті, З тобою завжди, як маленький, обласканий, Я гімн співаю твоєї душевної краси, Нехай життя твоє йде подібно добрих казок.