Красиві привітання Альбіні своїми словами з днем народження

Красиві привітання Альбіні своїми словами з днем народження. Побажання з іменинами. Тлумачення імені на вебсайті Greets.co.ua. Вірші з іменами.

Ось ще на один годочек ти стала старше, Альбіна наша дорога і улюблена всіма! Ти прожила сліпучу, незабутню, і можна сказати, тріумфальну життя. Ти виростила всіх нас і завжди дарувала нам свою увагу. І ми хочемо подякувати тебе і подарувати наші найкращі побажання. Залишайся завжди такою чарівною і благородною жінкою!

Ось вже не в перший раз ми збираємося у вашому домі з приводу дня твого народження. Ти, як справжня берегиня сімейного вогнища зробила його зручним і дуже затишним. Ти молодець, Альбинка. І як справжній жінці ми хотіли б тобі побажати виконання твоїх заповітних бажань, ніколи не сумувати, чути в своєму будинку тільки радісний дитячий сміх і завжди радувати твоїх друзів своєї незрівнянної посмішкою!

Ми сьогодні прибігли не на п’ять хвилин, і не на годину. Збираємося сьогодні ми дуже довго бути у вас. Для того, щоб відсвяткувати з тобою самий у твоєму житті головний день. І побажати нашому ангелочку Альбиночке бути завжди такий обдарованої і успішною. Не мати ніколи ворогів, а мати тільки близьких і надійних друзів, готових у будь-яку хвилину підставити своє міцне плече. І звичайно, любові, казкової і нескінченної!

Бажаю тобі, Альбіна славна, щоб життя річка бігла плавно. Бажаю, щоб сонечко світило в твоє оконышко, щоб воно дарувало тобі свої промені. Бажаю, щоб усе на світі проблеми і образи забрав вдалину попутний вітер змін. Нехай лагідна посмішка ніколи не сходить з твого обличчя. Зі святом, моя хороша!

В день твого народження бажаю тобі з захопленням, щоб метелики радості постійно пурхали в животі. Бажаю, щоб у небі світило сонце вічної надії, змінюючись зірками віри і любові. Бажаю, моя дорогоцінна Альбинка, щоб білі голуби обов’язково принесли в твій дім мир, затишок і щастя.

Альбинка ! Ти найкращий друже мій , якого тільки можна побажати ! Я безмежно радий(а) , що ми з тобою зустрілися ! Дякую тобі від усієї душі за всі роки дружби , за все вчасно замінені в невзгоду плечі , за літри потерті сліз і кілометри втішних слів , за багато пуди спільно з’їденої солі і нескінченна кількість розділених навпіл миттєвостей щастя ! Ти – найкраща подруга на світі ! Спасибі , що ти у мене є ! З днем народження , моя дорога ! Залишайся собою – такий , як ти є – завжди !

Альбиносик мій ! Сонечко моє тепле ! Радість моя пухнаста ! Сама ніжна , ласкава і улюблена дівчинка на світі ! Сьогодні у тебе день народження – і для мене це свято подвійно ! Хотілося б подарувати тобі весь світ – але я , на жаль , маю лише своїм серцем, своєю душею , і хочу , щоб ти знала – вони цілком і повністю твої ! Ти господиня мого світу , ти – центр моєї маленької Всесвіту ! Так було до сьогоднішнього дня , і так буде й надалі – відтепер і назавжди ! Люблю тебе ! Зі святом , щастя моє !