Красиві привітання Василю своїми словами з днем народження

Красиві привітання Василю своїми словами з днем народження. Побажання з іменинами. Тлумачення імені на вебсайті Greets.co.ua. Вірші з іменами.

Любий мій синку, Vasenka! З ніжністю і любов’ю я вітаю тебе, моє сонечко, з днем народження. Хлопчик мій, скарб мій, не болів, живи по честі і совісті, не розчаруй свою матір і батька. Нехай усе, щоб ти, мій милий, не взявся, приносило б оточуючим тебе людям тільки добро і користь і залишало б в їх серцях теплу світлу пам’ять про тебе. З днем ангела, з святом!

Василь, в цей урочистий день твого народження, ми всім своїм колективом хочемо привітати тебе і побажати великих творчих успіхів, кар’єрного зростання, прихильності начальства і поваги колег. Будь здоровий і міцний, живи, не сумуй. Пам’ятай, що колективна праця облагороджує. Не зазнавайся у своїх злети і не сумуй у своїх невдачах. Життя швидкоплинне. Крокуй з нею в ногу!

Вітання тобі Василь, привітання! Що може бути приємніше поздоровлення на день народження! Тільки самі побажання і подарунки. Тости, звучні за іменинника і приємний вечір у компанії дорогих людей. Ми вітаємо тебе, Вася, і підносимо тобі масу самих яскравих, самих ніжних і самих добрих побажань. Щастя, Василь, тобі, щастя!

Ім’я Василь означає «царський». І, як справжній правитель країни, ти уважний, чуйний і добрий, завжди готовий простягнути руку допомоги, людина боргу одним словом. Вип’ємо ж за здоров’я і щастя іменинника!

Дорогий Василю, чи ти знаєш, що твоє ім’я походить від слова, значення якого «цар»? Так що бажаю тобі бути завжди царем у своєму житті, кар’єрі і відносинах. Нехай все складається воістину «по-царськи», а везіння не обходить тебе стороною. З Днем Народження!

Ім’я Василь означає «царський». І, як справжній правитель країни, ти уважний, чуйний і добрий, завжди готовий простягнути руку допомоги, людина боргу одним словом. Вип’ємо ж за здоров’я і щастя іменинника!

Ім’я Василь — означає «цар». І як справжній володар, а не диктатор, тиран і узурпатор, Василь добрий і чуйний. Він любить людей. Навколо Василя завжди багато друзів і приятелів, Василь — душа компанії. Вип’ємо ж за Василя — людини, яка не кидає слів на вітер, вміє відповідати за них і за свої вчинки!

Василь, Василько, Vasenka, сьогодні ми хочемо побажати тобі відмінного настрою, більше незабутніх пригод, яскравих відкриттів у житті і дивовижних чудес. Бажаємо тобі бути цілеспрямованим, впевненим у собі, сміливим і відважним. Ні перед чим не зупиняйся, для досягнення бажаного.

Нехай вірні друзі підтримують у всьому і завжди, нехай близькі люди нікому не дають тебе в образу, нехай рідні оточують тебе турботою і увагу і дарують всю свою любов. Милий Vasenka, нехай цей свято пройде, як у казці, і подарує тобі безліч дивовижних подарунків і приємних вражень.