Красиві привітання Геннадію своїми словами з днем народження

Красиві привітання Геннадію своїми словами з днем народження. Побажання з іменинами. Тлумачення імені на вебсайті Greets.co.ua. Вірші з іменами.

Геннадій, що ще побажати тобі на іменини? Вітаю від душі і бажаю сил, мужності, здоров’я, мудрості, терпіння і любові. Всі ці характеристики виробляє сімейне життя. Так що, як кажуть, щастя в особистому житті, а решта – додасться. Живи чесно і радій кожному дню!

Геннадій, в знаменний день хочу виголосити привітання справжньому чоловікові. Бажаю пити пиво, коли захочеться, але не зловживати. Бажаю відпочивати, але активно. Бажаю дружину сувору, але не злий. Бажаю роботи грошової, але по душі. Бажаю пустотливих діточок, але не пустотливих. І всього того, що потрібно для щастя!

Сьогодні прекрасний день – твої іменини, Геннадій! Він наповнений приготуваннями до свята, традиційної гармидером накриття столу. Але ти не береш участь – адже ти сьогодні іменинник! Тебе зібралися привітати родичі, друзі та близькі люди – поздоровляємо від душі! Ти – найкращий!

Геннадій, ми зібралися, щоб привітати тебе з іменинами! Ти – сміливий і відважний чоловік, самий добрий і чуйний, самий мудрий і розуміє! Ми захоплюємося вами з року в рік. Залишайся завжди такою ж хорошою людиною! Прийми наші добрі слова і давай починати святкувати! Вітаємо!

Любиш звертати ти на себе увагу, Не допустиш ти простого тут блукання. Сприймаєш критику болісно, І виникне дратівливість передчасно. У будинок до тебе краща удача хай прийде, І куточок надійний свій скоріше знайде. І з цих пір нехай вона тебе пестить, Везіння, щастя дуже швидко додає.

Привітати Гену ми хочемо З днем православних іменин. Геннадій — значить родовитий, Не будуть забуті предки їм. Він поважає всю рідню І цінує свій дім і сім’ю, І репутацію рятує, Коли зачіпають честь роду. Ми Гену любимо, поважаємо, Вдалих справ бажаємо йому. Як друг він нам потрібен, Нехай буде Ангелом зберігаємо!

Сказав мені Геннадій, Слівце вкрутивши, В одну з зошитів Своїх заглянувши: Надійне братство — Вірніше, ніж багатство! Щоб нам без оладок З тобою не худнути, Поставимо, Геннадій, На клятві друк. І вип’ємо за братерство — За наше багатство!

Бажаю Геннадію в це свято з упевненістю домагатися бажаних цілей, ніколи не сумувати і прагнути до кращого. Нехай всі заповітні бажання здійснюються зі швидкістю світла, а успіх просто переслідує по п’ятах. Нехай здоров’я буде богатирським, а бадьорість і енергія тебе просто переповнюють.

Хочу побажати тобі величезного, неймовірного щастя, дивовижних емоцій, позитивних вражень і більше щирих усмішок в цей День народження. Нехай твої чудові очі виблискують яскравими іскорками від щастя, а успіх не покидає ні на мить. Зі святом тебе, любий Геннадій!