Красиві привітання Миколі своїми словами з днем народження

Красиві привітання Миколі своїми словами з днем народження. Побажання з іменинами. Тлумачення імені на вебсайті Greets.co.ua. Вірші з іменами.

Сьогодні у еталона надійності й мужності, у тебе Микола велике свято, яке непомітно призведе до веселощів і численних привітань. У твій День Народження хочемо дати тобі кілька порад: завжди намагайся взяти від життя все, ніколи не зупиняйся перед перешкодами і труднощами і частіше згадуй про своїх близьких і рідних. Ми горді тим, що можемо привітати тебе в цей визначний день.

Дорогий Миколо! Сьогодні, у цей святковий день я хочу побажати тобі, щоб на твоїй голові не виступала сивина, і не показувалася лисина! Менше нервів, і побільше радісних і щасливих моментів! З днем народження, Микола! Успіхів у роботі та в любові!

Ніколя, а ти знав, що твоє ім’я, яке в перекладі з грецької, означає «переможець народів»! Так от, я бажаю тобі перемагати не народ, а всі біди і негаразди! Домагатися завжди переможного кінця! Ставити перед собою цілі і досягати їх! З днем народження, дорогий наш Миколай!

Коли все йде дуже добре, життя здається рутинною і нудною. Коли кохана людина завжди поруч, увагу до нього притупляється. Коли гроші йдуть самі собою, цінність їх не сприймається адекватно. Бажаю, щоб у твоїй долі ніколи не відбувалося подібне. Нехай життя завжди буде яскравою і налагодженої, улюблена відданою і лагідною, гроші легкими і своєчасними! Не губися, не сумуй, не розчаровуйся ні в чому! Стойко рухайся вперед і тягни за собою свою справу! Працюй за чотирьох, а отримуй за десятьох! Здоров’я тобі, успіхів, процвітання, щастя! Не поспішай жити – стопори себе і умій вчасно дати задній хід, якщо це потрібно заради майбутнього блага. З Днем народження, Микола!

Бажаю у день народження Миколи найприємніших подій і безлічі запаморочливих відкриттів в цьому житті. Нехай тобі пощастить. Бажаю успіху у всьому, щастя, достатку, благополуччя, світла і світу. бажаю не сумувати і радіти. Хай буде у всьому супроводжує успіх і удача.

Ти відзначаєш сьогодні свій день іменин. Нехай же в цей особливий свято все буде чудово і життя буде хороша і перспективна. Нехай доля відкриє для тебе всі двері і подарує успіх в улюбленій справі. Безлічі тобі перспектив, ентузіазму, таланту, нових ідей і починань.

В день народження твій світлий, милий мій Миколайчик, бажаю тобі не здаватися, а життям своєї насолоджуватися. Бажаю тобі, мій хороший, щоб був у кишені грошик, щоб пісенька дзвеніла, щоб летіли геть проблеми. Бажаю, щоб у день світлий, душа твоя наповнилася влітку, щоб сонечко намалювала для тебе морські дали. Ось і ти став на рік старшим. З днем народження, Ніколаша!

Бажаю тобі у цей час, звичайно, Колька, сивочолої вічності, бажаю успіху, удачі, тепла. Бажаю, щоб з цього дня постійно тебе оточували тільки добрі, світлі і дорогі тобі люди. В день твого народження нехай збудуться всі твої бажання, заповітні мрії і солодкі мрії. Бажаю, щоб все у світі приносило тобі радість.