Красиві привітання Алісі своїми словами з днем народження

Красиві привітання Алісі своїми словами з днем народження. Побажання з іменинами. Тлумачення імені на вебсайті Greets.co.ua. Вірші з іменами.

Який сьогодні чудовий день, У моєї Аліси день народження! І мені тобі зовсім не лінь Сказати слова любові і привітання! І щоб цей день пройшов В усмішках, радості і щастя Я кину в святковий котел Хвороби, сварки і незгоди. Щоб обійшли вони тебе, І ти ніколи в житті не сумувала, Адже нам з тобою по дорозі, У нас любов – ось це сила!

Алісі в день народження Ми бажаємо всією душею Бути в прекрасному настрій, Нехай успіх прийде великий! І успіху, і удачі, І здоров’я – на двох, Ставати лише багатшими Вам у всіх справах своїх!

Аліса, завжди посміхайтеся! Нехай день народження ваш Несе тільки радість і щастя, І ваші посмішки – для нас. Прекрасніше казкової троянди Ви будьте завжди, як зараз, Назавжди забудьте про сльози! Все буде чудово у вас!

Всі Задзеркаллі обійдіть, Аліса, але в кінці шляху До нас обов’язково прийдіть, Не зможете Ви не прийти. Звичайно, в казковій тієї бучі І чудеса набагато крутіше, І цікавий, ніж тут, – Але все-таки не все там є. Там не знайти при всьому вміння Того, що тут – у Ваших ніг: Конкретно – наше восхищенье І непідробний наш захват. Всі Задзеркаллі обійдете, Аліса, але такої любові, Як наша, все ж, се ля ві, Ви ніколи там не знайдете. І ніякої Чеширський кіт, І заєць березневої породи Такий Вам не напише оди І від душі не воспоет!

Дорога Аліса! На правах кращої подруги я поспішаю привітати тебе першою в твій день. Це свято найкращий – адже це день твого народження. Так нехай же тобі по життю завжди супроводжує удача, оточують тільки люблячі люди, дім — повна чаша. Бажаю, щоб всі негаразди стороною обходили тебе і в житті хай будуть тільки самі позитивні моменти.

Для нашої чудесної Аліси в день її народження ми хочемо побажати всього самого радісного і світлого. Нехай життя буде як яскрава мозаїка, що складається з найяскравіших фрагментів. Кожен день огортає любов’ю і щастям. Щоб навколо тільки вірні та надійні друзі і один-єдиний коханий чоловік.

Люба Алісо! Вітаю з днем твого народження і бажаю тобі йти по життю, не знаючи труднощів і перешкод. Щоб кожен день твого життя був пофарбований в яскраві фарби любові і щастя. Хай у твоєму домі завжди буде весело і затишно. Бажаю тобі плакати, але тільки від щастя. Йди по життю з високо піднятою головою і у тебе все вийде.

Моя кохана Аліса! Я не втомлюся дякувати за те, що ти з’явилася в моєму житті. Я радий привітати тебе з днем народження і сказати спасибі твоїй матері за те, що народила таку дочку. Будь самою щасливою, моя рідна. Нехай тебе оточують тільки самі віддані і надійні люди, хай в серці завжди панує любов. Ми дуже тебе любимо.