Красиві привітання Костянтину своїми словами з днем народження

Красиві привітання Костянтину своїми словами з днем народження. Побажання з іменинами. Тлумачення імені на вебсайті Greets.co.ua. Вірші з іменами.

У цей день дозвольте Мені привітати Вас парою рядків. Побажати Вам тут, зараз І на багато років уперед Бути таким же сильним, вірним, Сміливим і відважним бути. Сталість — Ваше кредо, Нам про це не забути, Тому що ім’я Ваше — На вустах друзів, подруг! Воно — синонім сталості: Костянтином Вас звуть!

Дорогий наш друг Костя! В день твого Народження ми хочемо сказати про те, як ми ради нашої дружби! Твоя підтримка дуже важлива для нас. Ми завжди будемо поруч, якщо на твоєму небосхилі сгустятся хмари. Сьогодні ми хочемо сердечно тебе привітати! Нехай збудуться усі твої бажання! Будь здоровий і щасливий.

Любий мій, коханий Костюнчик! Я вітаю тебе з днем Народження Хочу, щоб ти знав, що ти для мене найближча людина. Бажаю тобі завжди бути таким, який ти є, адже саме таким я тебе полюбила. Хочу прожити з тобою разом багато років. Будь завжди таким же лагідним і чуйним. Нехай твій ангел-зберігач вбереже тебе від неприємностей і проблем. Бажаю тобі щастя, улюблений

Дорогий Костя! Ти чудова людина: прекрасний сім’янин, вірний друг, сильна і яскрава особистість! Тому ми, твої друзі так тебе любимо! Бажаємо тобі веселощів і радості, розуміння та участі! Люби близьких тобі людей, і вони скажуть тобі тим же. Напевно, це і є щастя. Від усієї душі бажаємо тобі!

Дорогий наш друг Костя! В день твого Народження ми хочемо сказати про те, як ми ради нашої дружби! Твоя підтримка дуже важлива для нас. Ми завжди будемо поруч, якщо на твоєму небосхилі сгустятся хмари. Сьогодні ми хочемо сердечно тебе привітати! Нехай збудуться усі твої бажання! Будь здоровий і щасливий.

Дорогий наш Костянтин! Ми хочемо Вас привітати всім нашим колективом з днем Народження! Хочеться висловити Вам, наскільки ми поважаємо і любимо Вас. Ви – душа нашого маленького співтовариства, тому ми від усього серця бажаємо Вам невичерпного почуття гумор, море жартів і океану відмінного настрою! Проживіть ще сто років і залишайтеся таким, як зараз!

Роки летять швидко, життя закручує нас, як карусель, але головне, що ми не втрачаємо один одного, і ось сьогодні зібралися дружною компанією на твій День народження, Костя! Їж на здоров’я смачний торт, розгортай подарунки і слухай уважно наші слова! Насамперед – будь щасливий! А якщо точніше – дихай на повні груди, дивись вперед сміливо і твердо крокуй, цінуй друзів і бережи любов — і тоді ти буде щасливий довгі роки!

Дорогий наш Костянтин! Ми хочемо Вас привітати всім нашим колективом із святом! Хочеться висловити Вам, наскільки ми поважаємо і любимо Вас. Ви – душа нашого маленького співтовариства, тому ми від усього серця бажаємо Вам невичерпного почуття гумор, море жартів і океану відмінного настрою! Проживіть ще сто років і залишайтеся таким, як зараз!

Дорогий наш друг Костя! В день твоїх іменин ми хочемо сказати про те, як ми ради нашої дружби! Твоя підтримка дуже важлива для нас. Ми завжди будемо поруч, якщо на твоєму небосхилі сгустятся хмари. Сьогодні ми хочемо сердечно тебе привітати! Нехай збудуться усі твої бажання! Будь здоровий і щасливий!

Любий мій, коханий Костюнчик! Я вітаю тебе з святом! Хочу, щоб ти знав, що ти для мене найближча людина. Бажаю тобі завжди бути таким, який ти є, адже саме таким я тебе полюбила. Хочу прожити з тобою разом багато років. Будь завжди таким же лагідним і чуйним. Нехай твій ангел-зберігач вбереже тебе від неприємностей і проблем. Бажаю тобі щастя, коханий!

Бажаю тобі посміхатися і ніколи не здаватися, бажаю кохати і мріяти, і все від життя отримувати. Бажаю в день твого народження безмежного терпіння, бажаю, щоб у спину тобі дув попутний вітер. Бажаю тобі, Костянтин, прагнути і шукати, знаходити і вірити в краще. Нехай всі твої найзаповітніші бажання здійсняться.

В день твого народження бажаю в отношеньях потепління, бажаю кохати і страждати, і прощатися, і прощати. Бажаю тобі, мій впливовий, щоб ти став своїм обов’язково. Бажаю, Костік, щоб всі твої слова добиралися Богу в вуха, і, щоб він подарував тобі самі запаморочливі пригоди. З днем народження!

Прекрасного Костянтину хочу від усього серця побажати дивовижною життя, наповненою надзвичайними подіями, чудесами і чарами. Нехай у тебе все складається найкращим чином, а ангел охоронець оберігає від усіх негараздів. Нехай мрії збуваються, а настрій буде просто на висоті.

Костянтин, бажаємо тобі в День народження, щоб сталість (адже твоє ім’я означає – «постійний») завжди була в твоєму житті, що виявлялося у всіх її сферах: у вірності коханої жінки, у відданості друзів, навіть у стабільній і регулярної зарплати! Всіх благ тобі, дорогий іменинник!

Мирного, ясного неба над головою, дбайливих і уважних рідних, доброзичливих колег і слухняних діток від душі бажаємо тобі сьогодні, у твій День народження, дорогий наш Костик! І хай щастя це буде постійним, неминущим!