Красиві привітання Артуру своїми словами з днем народження

Красиві привітання Артуру своїми словами з днем народження. Побажання з іменинами. Тлумачення імені на вебсайті Greets.co.ua. Вірші з іменами.

Артур! Носія такого прекрасного, вишуканого імені, просто належить бути, як королю Артуру, втіленням лицарства, шляхетності, доброзичливості, надійності та розсудливості. Чого ми всі і бажаємо тобі від щирого серця в твій чудове свято – День народження!

З Днем народження тебе, дорогий наш іменинник – Артурчик! Нехай новий рік твоєму житті принесе тобі тільки світлі, радісні моменти! Нехай всі твої плани здійсняться, а мрії збудуться! Будь самим сміливим, стильним, красивим, веселим і успішним!

Вір – все погане піде! А його місце займе тільки хороше. Артур, бажаю тобі як можна більше і лише самого хорошого, доброти, просвітлення, успіху, везіння, збільшення доходів! Навіть сама крихітна світле пляма нехай перетвориться на величезне і охопить світлом все твоє життя! Нехай у тебе на душі завжди буде тепло, а на серці – радісно! Нехай хмари ніколи не збираються над твоїм будинком! Нехай все веселки світу ляжуть різнобарвним килимом тобі під ноги! Прагнень, звершень, щастя і благополуччя! Будь стійким до всіх життєвих негараздів. Не падай духом і не засмучуйся при невдачах. Вони пройдуть, а ти залишишся! З Днем народження

З днем народження тебе ми привітати Зібралися тут сьогодні не дарма: Ось ти з нами красивий і статний, Любиш нас, всім даруючи посмішки! Вітаємо тебе і бажаємо, Нехай удача буде лише в дорозі! І до біди та нещастя дорогу Нехай тобі ніколи не знайти! Розкажи іскрометну жарт, Посміхнися в піджаку від кутюр, З днем народження тебе вітаємо, Дорогий наш і славний Артур!

Артурчик, хороший ти хлопець, З’їж ти ось пиріжок. Ти задоволений всім, слухняний, І всім ти дуже-дуже потрібний. Але трохи замкнутий ти в спілкуванні, Від нас прийми ж ти повагу. Артур, з днем імені тебе я вітаю, Поліпшити свою тобі долю бажаю.

Артур, вмієш гнучкістю своєї пристосуватися, І в щасті, немов дерево, зазеленится. З днем імені тебе ми радо привітаємо, І це побажання — віршик скоріше відправимо. Бажаємо запальність свою тобі вже приборкати, Перемоги швиденько більшу дуже отримати. І разом з нею по сходах кар’єри ж піднятися, Щоб у вулкані слави ніжно скупатися.

Що ж мені сьогодні Побажати Артуру? Ясно — що здоров’я, Ясно — що фортуни, Щоб кликати знайомих У гості не лінувався. Щоб достаток у домі Множився, плодилася, Щоб щастя мимо Будинку не промчати, Щоб тобі з коханою Повік не розлучатися, Щоб був терплячим Ти до своєї коханої. Щоб у коханої Було моє ім’я.

Бажаю Артуру кар’єрних злетів, успіхів у всіх починаннях, процвітання і благополуччя. Нехай близькі друзі залишаються надійними, готовими завжди прийти до тебе на допомогу. Нехай найзаповітніші мрії здійснюються, а удача не покидає ні на мить. Будь щасливий і насолоджуйся кожним прожитим днем.