Красиві привітання Валентині своїми словами з днем народження

Красиві привітання Валентині своїми словами з днем народження. Побажання з іменинами. Тлумачення імені на вебсайті Greets.co.ua. Вірші з іменами

Валентина в перекладі з латині означає сильна і здорова. Бажаємо тобі, щоб ім’я твоє повністю відповідало загальному добробуту, щоб здоров’я не підводило, а сили ніколи не кінчалися. Щоб смутку, хвороби і негаразди боялися з тобою зв’язуватися. І щоб така сильна жінка ніколи не плакала біля вікна.

Серед усіх існуючих на Землі імен є одне, що все чудесней мені — Валентина! Адже я знаю, як чудовий цей чоловік, як ласкаві її вчинки, як мудрі її слова. Не ім’я красить людину, а людина — ім’я. Краса людини не тільки зовні, але і всередині. А наша Валентина, безперечно, прикрашає своє ім’я.

Чудову жінку, чудову, розумну, добру, талановиту вітаю від щирого серця з народженням на білий світ! Валентина, хай твоя доля складеться якнайкраще. Бажаю тобі всього досягти, бути досконалістю і завжди подавати всім приклад.

Зізнатися чесно, такої людини я ще не зустрічала, ти така добра, щира і турботлива, а таких зараз вдень з вогнем не знайдеш. У твій День народження від усієї душі бажаю тобі чарівної життя, більше казкових див запам’ятовуються пригод. Щастя тобі неземного, молодості і всіх благ.

У цей день я хочу побажати Валентині миру і добра, молодості та енергійності, здоров’я і процвітання, розуміння і любові. Нехай з кожним днем все більше додається грошей, успіхів, уваги та позитивних вражень. Нехай бажання здійснюються миттєво, а на обличчі сяє радісна усмішка.

Шановний Валентине! З Днем Народження Вас! Радо вітаємо і бажаємо безліч благ і безліч успішно виконаних бажань! Бажаємо завжди слідувати визначенням свого імені – бути здоровим! Радіти життю в будь-яких її проявах і не загасити вогник оптимізму в очах і душі, ще довгі, довгі роки! Зі святом!

Коли у людини день народження, завжди згадуються найкращі епізоди його життя, хочеться говорити про світле і добром. Валентина, про тебе можна говорити хороше не тільки у свята, але і кожен день, тому що ти, дійсно прекрасна людина, приємна в усіх відношеннях і шалено красива – як тілом, так і душею. Вітаємо тебе з твоїм головним святом! Здоров’я та вічної весни!