Красиві привітання Борису своїми словами з днем народження

Красиві привітання Борису своїми словами з днем народження. Побажання з іменинами. Тлумачення імені на вебсайті Greets.co.ua. Вірші з іменами.

Борис, твоє ім’я закладені «боротьба» і «слава». Нехай же твій характер, сильний і завзятий, допомагає в досягненні цілей, нехай не буде перешкод на твоєму життєвому шляху. Іди з гордо піднятою головою і не здавайся! З іменинами!

Борис, залишайся надійною опорою в життя для своїх близьких, використовуючи даровані тобі силу і волю! Зберігай чуйність, але не бійся приймати допомогу від друзів! Наполегливо просувайся за життя, але продовжуй дбайливо ставитися до оточуючих тебе людей! Небеса прихильні сильним – і ти в їх числі!

Всі твої друзі ради, що можуть привітати тебе з Днем Народження! Боря, всі ми бажаємо, щоб ти залишався таким же вірним другом, турботливим чоловіком і ласкавим батьком! Нехай ще багато років в цей день в твою адресу будуть звучати теплі слова від рідних і друзів!

Честь і гідність, ось що вирізняє справжнього чоловіка з буденної пихатої натовпу. У Ваш день народження Борис я хочу сказати Вам про те, що справжній чоловік в моїх очах — це саме Ви. Вас можна ставити в приклад дітям, які риси Вашого характеру прищеплювати підліткам, на Вас можна рівнятися оточуючим. Так нехай же це свято у Вас буде чудовий настрій, а доля буде Вас балувати і прибере з життя всі неприємності і біди.

Сьогодні день народження справжнього чоловіка, і ми хочемо привітати його від усього серця з цією серйозною датою. Хочемо побажати тобі Борис, щоб у цей день тебе не журили події минулого, а радувало сьогодення і перспективне майбутнє. Святкуй це важливий день з коханими і люблячими тебе людьми, і нехай кожен їх них поєднує в собі обидва ці визначення.

У цей прекрасний, радісний день – день твого народження, Боря, – бажаємо тобі море подарунків, красивих квітів, море визнань і посмішок, море приємних зустрічей і чудових хвилин, а в дні відпустки – теплого піщаного пляжу Чорного або Середземного моря.

Борис – борець за славу, Тобі завжди все вдається. Тримай, Борис, за хвіст примхливу вдачу, І нехай тобі Фортуна посміхнеться. Ми в день народження хочемо побажати міцного Здоров’я і радості. І море щастя, і океан любові Тобі подарують солодкі хвилі свої.

Богатирського здоров’я Та любові на багато років. Багатого застілля, На роботі лише перемог. Ми Борису побажаємо, Крім всього іншого, Щоб життя здавалося раєм, А поганий все пішло. Щоб у будинку був порядок – З днем народження тебе! Щоб завжди любив достаток, Поважали всі друзі.

Біля вікна стоїть Борис, Курить сигарету. Гей, Борис, ми зачекались, Чекати вже сили немає! Не полярний круг І не Каракуми… За тебе хочемо, наш друг, Грюкнути коньяку ми!