Короткі привітання хлопцеві з днем народження своїми словами

Прикольні короткі привітання з днем народження для хлопця зібрані на нашому сайті Greets.co.ua. Найкращі слова вітання з днем народження від наших авторів – чудовий спосіб привітати именинни

З Днем Народження! Нехай твоє життя буде довгою, як швидкий потяг. І в цьому швидкому поїзді твоєму житті буде багато вагонів-ресторанів, вагонів-готелів, вагонів-пляжів!

Нехай сьогодні піднімаються келихи за здоров’я вже дорослого хлопчика, у якого в житті обов’язково збудуться найпотаємніші бажання!

Вітаємо з найважливішим святом – з днем народження! Впевнено йдіть до своєї мети, легко долаючи всі перешкоди! Нехай гострий розум і ділова хватка, сила і витривалість допоможуть досягти успіху!

Бажаю, щоб День народження був не один раз в році, щоб кожен раз ти отримував подарунки і щоб завжди пам’ятав, як зустрів своє свято!

Короткі побажання хлопцеві з днем народження своїми словами

Нехай тіло здригається від оргазму, а в старості не буде маразму!

Бажаю тобі в день народження всіх благ! Будь завжди мужиком, не дозволяй бабам сідати на шию, нехай знають своє місце. Не знати тобі бід від жіночих сліз. Нехай у тебе буде одна, але поважає тебе і розуміє всі твої чоловічі вчинки.

Вітаємо з днем народження! Будь здоровим, сильним, успішним людиною. Бажаємо благополуччя, любові, щастя, удачі, гарного настрою. Нехай тебе завжди оточують вірні друзі, на роботі поважають колеги, а вдома плекають і бережуть рідні.

Гарні годинники показують час, а гарна дівчина змушує про час забути. Бажаю тобі таку дівчину, щоб про годинник ти не згадував взагалі!

Всі ми раді, що сьогодні твій День Народження! Залишайся завжди турботливим чоловіком, хорошим батьком і таким вірним другом, як зараз! Бажаємо тобі щастя, любові і здоров’я, щоб ще не один десяток років говорити тобі такі ж слова!

Бажаю, щоб всі камені на твоєму життєвому шляху ти зміг зрушити лише поглядом!

Бажаю жити собі в насолоду і їсти вранці улюблене варення!

Вітаю з днюшкой тебе! Живи без прикрості й лиха! Люби, твори і будь коханим! Будь найкращим, будь неповторним! Нехай твоє життя буде яскравим і насиченим. Завжди і скрізь нехай тебе супроводжує удача. А в твоїй родині ніхто ніколи хай не плаче.

З днем народження! Нехай в твоєму холодильнику завжди буде сир з пліснявою, на твоїй тачці не буде даху, дівчата ніколи не обділяють тебе своєю увагою, а колеги будуть тобою пишатися. Бажаю купатися в шампусике і не паритися через дрібниці.

Всі епітети, для такого богатиря, як ти, дрібнуваті. Бажаю, щоб здоров’я заздрили сибіряки, настрою – КВНщики, а оптимізму – сам Вінні-Пух! З Днем народження!

Короткі привітання хлопцеві з днем народження своїми словами

Ти молодий, повний сил і енергії, перед тобою відкритий цілий світ можливостей, так нехай тобі посміхається успіх у всіх справах, і збуваються твої мрії. Будь щасливий. З Днем народження.