Привітання хлопцеві з днем народження душевні своїми словами

Хороші і добрі своїми словами привітання з днем народження для хлопця лише у нас на сайті Greets.co.ua. Чудові вірші і чудова проза від наших авторів не залишить байдужим жодного пар

Дорогий мій, з днем народження тебе. Я хочу, щоб все у тебе в житті склалося добре. Умій тримати своє чоловіче слово, ніколи не обманюй і не забувай своїх батьків, адже вони – святе і лише вони люблять і радіють за тебе щиро. Поважай їх і розставляй пріоритети за життя правильно.

Найсильніше і найголовніше почуття – це кохання. Не можна на світі прожити без любові. Я в цьому переконалася, коли зустріла тебе, мій коханий. Ти для мене багато значиш. Кожній моя клітинка, кожне дихання наповнене і заповнений тобою. Сьогодні у тебе день народження. Дозволь від усього серця привітати тебе з таким чудовим і великим святом. Бажаю тобі великого щастя, багато радості в житті, і всього самого найкращого. Будь завжди коханою, бажаною, чи просто моїм найголовнішою людиною на світі.

Якщо вже так задумано, що в житті є смуги і білого і чорного кольору, то нехай білі будуть як можна ширше, а чорні – як можна вже і тільки для того, щоб ще сильніше відчувати радість від світлих періодів життя.

З днем народження, мій дорогий друже! Чого тобі побажати? Щастя, радості і здоров’я, великих перемог в усіх справах, удачі і натхнення, доброти і радості! що може бути краще вміння з вдячністю сприймати кожну дану мить, радіти тому, що ти здоровий і здатний сам будувати своє життя? Нехай тобі завжди супроводжує позитив, будь справа обіцяє успіх і радість!

Побажання хлопцеві з днем народження душевні своїми словами

Дорогий мій коханий чоловік! Ти знаєш, я вірю, що в цьому житті нічого не випадково. Доля звела нас теж не просто так, і я вдячна долі, що ми з тобою разом. Бажаю в житті позитивного настрою, постійного очікування дива, а потім і звершення дива, хоч б кожен день!

З днем народження, коханий! Про такого хлопця, як ти, мріють багато дівчат: доброго, мужнього, сміливого, чарівного, рішучий. Але пощастило тільки мені, і я вдячна богу, що ми разом. Бажаю ніжних світанків, пристрасних заходів, нехай моя любов зберігає і оберігає тебе.

Бажаю тобі втілити в життя свою мрію, досягти всіх цілей, навіть тих, які зараз здаються абсолютно недосяжними, і заробити всіх цих грошей, яких завжди так не вистачає для щасливого життя!

Бажаємо в житті бути завжди, як святковий торт. Щоб тебе з нетерпінням чекали і раділи при вигляді тебе навіть під кінець дня. Щоб ти завжди був самим солодким на смак. Щоб на тебе хотіли дивитися і одночасно з’їсти. Щоб ти дарував радість і посмішку людям різних вікових категорій. З Днем народження!

Ти сьогодні іменинник, і для тебе у нас є кілька побажань добра! Дозволь побажати тобі в твій свято, щоб твоїм років попутно світила яскрава зірка удачі! Бажаємо, щоб сонце ласкавими променями будило тебе щоранку, а дбайливі руки коханої людини обіймали тебе кожен вечір! Нехай твій день супроводжує позитивний настрій, погода на душі буде річної, очі наповнені добром і любов’ю! Бажаємо тобі ставати багатим духовно і матеріально, досягати висот своїх планів та ідей, і літати на крилах любові високо в хмарах! Бажаємо бути тобі улюбленцем у красивих жінок, але бути вірним тільки однією, єдиною і обраної твоїм серцем! Нехай у тебе лад будь-яку справу, нехай твої починання будуть успішними, нехай твої рекорди, б’ють рекорди досягнень конкурентів і суперників! З Днем Народження!