Привітання хлопцеві з днем народження зворушливі своїми словами

Хороші і добрі своїми словами привітання з днем народження для хлопця лише у нас на сайті Greets.co.ua. Чудові вірші і чудова проза від наших авторів не залишить байдужим жодного пар

Милий мій, з днем народження! Хочу побажати тобі море удачі і дачу у моря. Щоб ти мав хорошу роботу, і міг собі дозволити. Бажаю твої батькам величезного здоров’я і щастя, спасибі їм, за тебе.

Дорогий мій друже! Ми з тобою вже стільки років разом і я не боюся сказати, що люблю тебе більше всього на світі. Нехай всі твої справи закінчуються тріумфом, ти обов’язково будеш подобатися безлічі навколишній і досягнеш того, чого завжди хотів. Я вірю, в тебе і вірю в твій успіх.

Коханий! У твій День Народження я хочу подарувати тобі ці теплі слова: я люблю тебе все більше і більше! Ти став на рік старшим і моя любов стала більше! Я завжди буду поряд з тобою, в будь-якій ситуації та в будь-який момент! З Днем Народження, коханий!

Сьогодні, в день твого народження, мені дуже хочеться присвятити тобі пісню. Але на жаль, ні складати музику, ні співати я не вмію. Зате я можу розповісти про тебе багато хорошого. Рідко можна зустріти хлопця настільки доброго і турботливого, як ти. У тебе прекрасні риси характеру, я просто втомлюся їх перераховувати. Тому я скажу коротко. Ти класний хлопець і у тебе попереду довге, яскраве, насичене життя. Нехай буде в ній легко і красиво!

Побажання хлопцеві з днем народження зворушливі своїми словами

Дорогий іменинник! В день твого народження від усього серця бажаємо…

Щоб зелений «мердседес» твого життя легко і щасливо віз тебе по життю, долаючи всі перешкоди і труднощі, щоб дорога йшла по квітучому саду і щоб поруч були всі ті, у кому ти потребуєш. За твоє благополуччя і успіх!

Милий, ще один рік вихором пролетіла над дорогою твоєї долі. Нехай сьогоднішній день подарує тобі масу яскравих вражень та чудовий настрій. А в якості подарунка я шлю тобі свою ласку і любов. Вітаю!

Веселого дня народження! Ти біса крут, ти ідеал мужності і сили. Бажаю бути неймовірним щасливчиком, слідувати поривів серця, приймати правильні рішення, не відступати перед труднощами. Нехай удача веде по рівній дорозі життя, обходять стороною біди й печалі.

Ти, напевно, чув про те, що чоловіками не народжуються, а стають. Бажаю тобі стати справжнім чоловіком – сильним, безстрашним і завжди готовим прийти на виручку не лише своїм близьким, але і всім, хто цього потребує. Нехай любов додасть відваги і стане твоїм незримим ангелом-хранителем, мудрість поведе тебе до перемоги, наче дороговказ, а оптимізм подарує впевненість у власних силах. З днем народження!

У день, коли ти народився хлопець, світ став кращим! Вітаємо тебе зі святом і дякуємо тобі за те, що прикрасив нашу планету собою! З Днем Народження! Бажаємо тобі, щоб кожне твоє захоплення приносило тобі радість і прибуток! Нехай твоє життя буде зі смаком шоколаду! Бажаємо тобі тримати удачу міцно в руках і не відпускати її! Нехай всі твої складності та важкі справи вирішуються легко і просто! Бажаємо, щоб на твоєму життєвому шляху тобі не зустрічалися камені і вибоїни, щоб шлях твій був рівний і гладкий, а найголовніше – вірний! Бажаємо тобі помічати прекрасне в простому, вміти і працювати, і відпочивати, корисно розпоряджатися своїм часом, щоб не прожити життя даремно! Нехай твої роки будуть довгими і щасливими, а здоров’я сталевим і невразливим! Нехай твої хвилини життя виростають в прекрасні роки життя! Бажаємо, щоб з кожним роком твоє життя ставала більш насиченою і радісніше!