Красиві привітання Любі своїми словами з днем народження

Красиві привітання Любі своїми словами з днем народження. Побажання з іменинами. Тлумачення імені на вебсайті Greets.co.ua. Вірші з іменами.

Бажаю тобі, мила, сама прекрасна і ніжна на світі жінка, щоб ти ніколи не одягала однакові вбрання з подругами на одну вечірку. У цей прекрасний день народження бажаю тобі, щоб всі твої проблеми і біди, неодмінно, розсіялися, а всі радощі і успіхи потроїлися. Моя Любонько, гідна всього самого доброго на світі, щоб всі твої бажання здійснилися.

В день твого народження хочу побажати тобі, Любашенька моя дорога, щоб очі твої сяяли від захоплення і сміху, щастя і бажання, а не від сліз і образ. Бажаю, щоб ти не переставала вірити в чудеса і чудові казки. Нехай твої кавалери співають серенади про вічну любов під твоїм балконом і оберігають тебе від недобрих людей. Бажаю, щоб гостинний дім був наповнений дитячим сміхом та ароматом пирогів.

Такою красивою, Люба, ти Будеш завжди! І в цей День народження, Ну, і, звичайно, рік потому! І через десять років, І навіть через тридцять, Не будеш ти знати бід, А будеш співати і веселитися!

Настав сьогодні день народження твій! Я знаю, ми не можемо один без одного, Оскільки я не поруч – подумки з тобою, Нехай все, про що мріється, трапиться, Нехай у твоєму житті панує любов, Нехай з тобою щастя буде, І назавжди залишиться з тобою!

Люба, ти чудова і ніжна, Як тендітна квіточка весняний. Бажаю тобі я любові і тепла, Щоб не було в житті сумнівів, Люби і улюбленої навіки ти будь, вітаю Тебе, рідна! Про труднощі різних, проблеми забудь, Все в житті вийде, знаю!

Подружка моя, Любочко, з Днем народження тебе! Нехай твої прекрасні очі сяють щастям і радістю, і ніколи не зволожуються сльозами. Бажаю тобі бути здоровою і бадьорою, дожити до ста років і ні крапельки не постаріти. Вітаю!

У Ваш День народження, Любов, нехай Вас порадує і моє привітання. Я бажаю Вам відмінного здоров’я, небувалого щастя, вічної любові і виконання будь-якої мрії. Успіхів Вам у всьому і казкового життя. Зі святом!

Мила Любонько-голубонько! Наше життя влаштоване так, що на долю одних людей випадають переважно троянди, а іншим дістаються від них шипи. Чому так відбувається — не нашого розуму справа. Той чоловік, на частку якого дістаються троянди, часто не цінує цього і втрачає своє щастя. Інший, весь сколотий шипами, вчиться терпіння і, рано чи пізно, щастя починає йому посміхатися. Нехай на твоєму шляху частіше зустрічаються троянди. Ти цього заслужила. З днем народження!

Любаша, ти неймовірна, позитивна, витончена натура. Там де ти, там настає щастя. Ти такий яскравий, світлий і багатогранна людина, поряд з яким надзвичайно комфортно. Любий, люба, в твій день, я хочу побажати тобі умиротворення, гармонії, душевного спокою і щастя. Нехай кожен твій день буде особливим, і нехай у них буде безліч дивовижних моментів.