Красиві привітання Марині своїми словами з днем народження

Красиві привітання Марині своїми словами з днем народження. Побажання з іменинами. Тлумачення імені на вебсайті Greets.co.ua. Вірші з іменами

Сьогодні з Днем народження вітаю Марину, Благополучного життя та успішної побажаю, Щоб нові можливості тобі скоріше відкрилися, Щоб смутку і печалі десь у небі випарувалися. І щоб завжди збувалися потаємні мрії, І щоб найщасливішою людиною стала ти.

Бажаю тобі казкової посмішкою посміхатися, І з задоволенням завжди насолоджуватися життям. Щоб здійснилися навіть таємні бажання, Від чоловічої статі турботи і уваги. Марину дорогу з Днем народження вітаю, І життя чудової від усієї душі бажаю.

У Мариночки сьогодні День народження, Бажаю тобі прагнення до кращого. Щоб казковими були твої дні, Горіли, щоб очі, немов вогні. Любові бажаю радості і пристрасті, І просто неземного тобі щастя.

Марина — «морська». Так нехай твоє життя нагадує спокійне, лагідне море з хвилями успіху, оповите бризом перемог і зігріте сонцем любові і щастя! А в цей день народження до тебе припливе корабель подарунків та яскравих емоцій! Мариша, вітаю!

Люба Марина, нехай свято дня народження накриє тебе величезною бурхливою хвилею позитиву і радості, здоров’я і бадьорості, успіхів та везіння. Нехай життя твоє іскриться бризками щастя, любові та натхнення. Вітаю!

Сьогодні свято у Марини Навколо подарунки та квіти. Вона справляє іменини, Скрізь гірлянди і банти. Зараз Марина вся в ударі Вона сміється і співає. Та гості все в хмільному угарі, Шампанське рікою тече. Всі вимовляють привітання І даруючи різні квіти, І кажу я з днем народження, Сьогодні ти королева.