Привітання хлопцеві з днем народження душевні своїми словами у прозі

Приємні тексти поздоровлення в прозі з днем народження для хлопця тільки на нашому сайті Greets.co.ua. Незвичайна проза від наших авторів – це чудовий спосіб привітати іменинника з днем народження.

З днем народження тебе! Здоров’я, удачі, любові, щастя та здійснення всіх-всіх мрій! Залишайся завжди таким же веселим, добрим, чуйним і самим чудовим людиною!

Сьогодні чудовий день, я б сказала найкращий день у році, адже в цей день народився прекрасний чоловік і цей чоловічок – ти, мила моя подруга. Бажаю тобі дарувати посмішки всім оточуючим, щоб у твоєму житті все було гладко і за планом, хоча немає. Нехай життя твоє б’є ключем, нехай буде багато пригод і нових знайомств, хай тобі буде соромно, але ніколи не буде нудно.

Честь і гідність, ось що вирізняє справжнього чоловіка з буденної пихатої натовпу. У Ваш день народження я хочу сказати Вам про те, що справжній чоловік в моїх очах — це саме Ви. Вас можна ставити в приклад дітям, які риси Вашого характеру прищеплювати підліткам, на Вас можна рівнятися оточуючим. Так нехай же це свято у Вас буде чудовий настрій, а доля буде Вас балувати і прибере з життя всі неприємності і біди.

Вітаємо! Сьогодні твоє свято. Ми знаємо, що з кожним роком ти стаєш сильнішим, досвідченішим, мудрішими. Долаючи труднощі, ти ще більше віриш у себе. Ми допоможемо у всьому, головне, ніколи не здавайся! Бажаємо ясних, світлих думок та удачі в твоїх починаннях.