Привітання з днем народження керівнику своїми словами

Привітання з днем народження керівнику своїми словами Дорогий керівник! Мало усього життя, щоб розповісти про те, як багато ти для нас зробив. У цей день, наповнений морем посмішок, хочемо

Дорогий керівник! Мало усього життя, щоб розповісти про те, як багато ти для нас зробив. У цей день, наповнений морем посмішок, хочемо побажати тобі, не втрачати тих якостей, які ти зміг пронести крізь роки, бути розуміючим, але справедливим у справах, і прагнути до успіху, немов орел до своєї здобичі! Добра, благополуччя та любові! З Днем Народження!

Коли народився наш керівник, на небі зажевріла найяскравіша зірка у всесвіті! Так нехай вона супроводжує вас усе життя і не дає згоріти вашому ентузіазму! Нехай береже здоров’я чашу і не дає їй розплескатися даремно! Любові вам, процвітання і щастя! З Днем Народження!

Нехай щастя, немов птах постукає у вікно. Нехай небо в цей день буде світлим, без тіні негоди. Нехай вітер принесе лише посмішок хмара. Нехай зігріє сонця промінь тонкі струни душі. З Днем Народження! Бажаю просувань у кар’єрі строго по напряму вгору, затишного домашнього вогнища, розуміння і турботи близьких людей, і, звичайно ж, океану пристрастей та кохання, без яких життя стає нудна!

З Днем Народження! Маючи в якості опори ваше чуйне керівництво, ми йдемо по наміченому шляху, не звертаючи ні на міліметр. Завдяки великим кордонів вашого терпіння знайшли в собі сили, щоб пройти ряд проблемних буднів. Тому прийміть вітання з святом і побажання добра, щастя, добробуту та успіхів у справах особистих і робочих!

Шановний наш начальник і мудрий шеф! Прийміть вітання з днем народження! Весь наш дружний і люблячий вас колектив бажає вам міцного богатирського здоров’я, щоб вистачило на століття, глибокої мудрості, бадьорості духу і тіла, молодого запалу та гарного настрою! Матеріального благополуччя, душевного спокою і гармонії! Нехай всі, хто вам доріг, будуть здорові і щасливі!

Вітаю з днем народження чудової людини, доброго і шанованого начальника. Хочу побажати від усієї душі неймовірної удачі у всіх справах і незламних успіхів, великого везіння і стабільного благополуччя, чудового настрою та відмінного здоров’я.

Шановна, (ім’я по батькові керівника)! Сьогодні весь наш великий і дружний колектив вітає вас з днем народження! В цей особливий день ми хочемо побажати вам тільки яскравих емоцій, величезного творчого потенціалу, втілення в життя всіх ідей, здоров’я і сімейного затишку. Ми вас поважаємо і цінуємо! З днем народження вас!

Так хочеться побажати чогось особливого у цей святковий для всіх нас день, але слів не підібрати. Тим не менше я спробую. Мені здається, що у тебе є все, що потрібно для щастя: краса, розум, фантазію, мудрість, упевненість в собі, цілеспрямованість, активність, знання, розуміння життя. Тому я просто хочу, щоб до всього цього додалися здоров’я і удача, які будуть супроводжувати тебе на протязі довгого і красивого життя! Люби і будь улюбленою! З Днем Народження!!! : )