Привітання з днем народження колезі своїми словами

На порталі Greets.co.ua зібрані самі унікальні урочисті промови з днем народження колезі, у віршах і прозі, незвичайні і вільно запамятовуються. Красиві тексти побажань колезі на День

Нехай улюблена справа приносить задоволення і радість! Надихає на нові успіхи, дарує повагу оточуючих людей! З днем народження! Будь здорова, щаслива і кохана, дорога наша колега!

Вітаю з днем народження! Я бажаю тобі життя не менш прекрасною, ніж цей світлий день, нехай у тебе буде успіх, удача і любов! Я бажаю тобі завжди міцно стояти на ногах і триматися плеча вірних друзів! Нехай в твій дім не заглядають сумі, але у вікно кожного ранку світить сонце, обіцяючи найкращий день!

На питання, за що я люблю свою роботу, я завжди відповідаю без роздумів. За теплий і дружній колектив, який став для мене другою сім’єю. І якщо всі ми – велика родина, то ти, мила, мій близький родич! Ти вносиш промінчики тепла і даруєш всім нам свою посмішку кожен день. Тому і трудові будні для кожного з нас – це справжнє свято! Чи так же світлим і промениста!