Привітання з Новим Роком 2019 своїми словами

Нові привітання з Новим Роком — роком жовтої Свині 2019! Новорічні побажання для ваших рідних, друзів і колег. Наша колекція буде поповнюватися, тому заглядайте до нас частіше!

Вітаю з Новим роком! Бажаю, щоб цей рік був ще кращим і яскравішим попереднього. Щоб у ньому все задумане здійснилося і збулися мрії. Нехай кожен новий день заряджає енергією і надихає на нові позитивні думки і вчинки, нехай занурює в світ достатку і приносить райське задоволення!

Нехай у Новому році у всіх справах Ви б знаходили тільки користь і радість, а удача переслідувала всі 365 днів і наздоганяла в самий підходящий момент! Нехай всі негаразди обходять стороною, а навколо будуть лише щирі посмішки і вірні друзі!

З новим роком! З наступаючим! Вже скоро прийде прекрасне свято! Тому тільки мої вітання і щастя і надії в майбутньому від мене! Нехай зима буде не дуже холодною, але і не спекотною, і щоб багато снігу навалило! Нехай буде можливість покататися на санках і лижах, нехай буде багато грошей, і вистачати на життя теж буде! Будуть і гроші, і їжа смачна завжди нехай! Нехай новий рік почнеться з чистого аркуша, і історія буде написана гарною і по-новому незвичайним і яскравим! Відмінного щоденного настрою, море посмішок, які будуть тільки щасливі й самі що ні є – щирі! Нехай оточують тільки добрі і радісні, тільки позитивні люди, а також – друзі і приятелі, які незабаром стануть самими близькими людьми! Нехай знайдеться та сама вірна любов, якщо ще не знайшлася! І нехай ця друга половинка буде збігатися з усіма вимогами!

Привітання з Новим Роком 2019 своїми словами

Кожен з нас очікує від Нового року тільки кращого, адже він обов’язково повинен бути вдаліше і радісніше попереднього. Бажаю, щоб так і сталося, а всі дванадцять місяців приносили яскраві враження, приємні зустрічі, щирі посмішки. Благополуччя вам і взаєморозуміння! Друзі! Вітаю вас з Новим Роком!

Всі ми знаємо напевно, що це найяскравіший, самий дивний, загадковий, безсумнівно улюблений, тепле свято! Кожен від Нового Року чекає, сподівається і вірить у щось своє. Тому побажаю вам в наступаючому році виконання бажань! Нехай збудеться все те найпотаємніше, що кожен з нас вважає блакитною мрією! З Новим Роком!

Нехай він принесе всім нам радість і веселощі, посмішки та гарний настрій, зробить красивими і щасливими, добрими й сильними! Нехай кожен відчує Новорічне Диво! Нехай збуваються бажання, загадані в новорічну ніч! А ваші сім’ї живуть в достатку і благополуччя!

Новий рік – це свято надій, які обов’язково збудуться, якщо вірити відчайдушно і безмежно, адже віра здатна зруйнувати гранітну стіну! Нехай новий рік принесе тільки віру в себе, своїх близьких і друзів справжніх! Нехай все буде тільки о-кей! І нехай позитивні емоції грають на обличчі, і посмішки на обличчі великі і смішні! Якщо радіти без причини – це зовсім не ознака дурачини, а просто ознака хорошого і веселого людини, який щасливий, і йому не важлива і не потрібна для цього причина. Бажаю, що б на обличчі була саме така радість, як радість закоханої людини! Нехай буде море позитиву! І нехай в цей напередодні нового року, свята – все буде чарівно і не так, як зазвичай або ж не так як в той свято! Нехай традиції дотримуються, але все ж буде якась новинка, яка зробить на вечірці якусь родзинку!