Привітання з днем народження начальнику своїми словами

На порталі Greets.co.ua зібрані самі унікальні урочисті промови з днем народження начальника, в віршах і прозі, незвичайні і вільно запамятовуються. Красиві тексти побажань начальнику на

Наш шановний і рішучий начальник. Хочемо побажати Вам, у Ваш День Народження, щоб шлях Ваш був приємний і нескладний, нехай у серці любові не змовкає сопілка. А ми в свою чергу, дружній робочої командою допоможемо, щоб липень свої пісні Вам співав.

Прийміть щирі і сердечні вітання з Днем народження! Впевнений, що притаманне Вам високе почуття відповідальності за доручену справу разом з досвідом і невичерпною енергією будуть і надалі служити Вам вірними помічниками у Вашій відповідальній праці. Нехай у Вашому серці завжди живе надія, а квіти, увагу і посмішки, які Вам дарують у цей день, не закінчуються ніколи! Щастя Вам, міцного здоров’я та чудового настрою!

Вітаю з днем народження, чудового і досвідченого начальника! Дорогий мій начальник, ви яскрава зірка в нашому колективі! Ви запалюєте своїм ентузіазмом і наполегливістю. Завдяки вам, атмосфера в колективі дружна і згуртована. Саме ви створили з нас одну команду!

Наш шановний начальник, від імені усього колективу вітаємо вас з днем народження! Ви навчили нас працювати на результат і працювати на перспективу. Немає нічого складніше, ніж бути начальником. Адже треба поєднувати в собі стільки різних якостей. І ви прекрасно справляєтеся з цим завданням. Ви – кращий начальник в світі!

Дорогий наш начальник, з вашим святом, з днем народження! На вас лежить велика відповідальність за всю фірму. І вам вдається не тільки успішно керувати їй, але і бути в дружніх стосунках з підлеглими. Сонця самого яскравого, неба чистого. Щоб вас завжди любили, поважали, дбали.

Від усього нашого дружного колективу вітаємо Вас, дорогий начальник, з Днем народження! Щиро бажаємо Вам фінансового благополуччя і примноження капіталу, підтримки рідних і близьких у всіх починаннях. Шлях земна дорога буде рівною і безжурне. Успіхів Вам, щастя і тепла!

4 Шановний наш іменинник! Вітаємо Вас з цим радісним і веселим святом – Днем народження! Всім нашим дружним колективом ми хочемо побажати Вам щастя, міцного здоров’я, довгих і щасливих років життя, фінансового процвітання, нових грандіозних ідей і вдало завершених починань!