Душевні побажання з днем народження другу своїми словами

На порталі Greets.co.ua зібрані самі унікальні урочисті промови з днем народження другу, у віршах і прозі, незвичайні і вільно запамятовуються. Красиві тексти побажань одному на День

В день твого народження одного бажаю успіху, кар’єрного зростання до небес, щоб дух любові приніс в твій дім таємну пристрасть. Бажаю, щоб ти ніколи не зміг забути про своїх друзів, рідних і коханих людей. У це прекрасне свято бажаю тобі побудувати прекрасний замок, потопає в квітах і радості, вічному золоті і яскравих графіті. Бажаю зрозуміти, пробачити і відпустити. Все буде добре.

Ніколи не перестану дякувати долі за той день, коли ми з тобою подружилися. У моєму житті було не так багато подарунків, але боги розщедрилися, коли дали мені такого товариша. Я завжди можу розраховувати на твоє розуміння і твою підтримку, і ти знаєш, що я готовий прийти до тебе на допомогу по одному лише дзвінку. І все ж я хочу, щоб у твоєму житті таких ситуацій було як можна менше – нехай її зігрівають тільки щастя і удача!

Я знаю, що таких друзів, як ти, більше не зустріну ніколи в житті – таких унікальних людей вже «не роблять». В день твого народження я просто хочу сказати тобі кілька простих слів – щирих, добрих, таких же, як ти сам. Гідних тебе! Просто будь щасливий – і не бійся, що удача зважиться на зраду. Просто вір у себе – і все обов’язково вийде! Просто поспішай любити і ніколи не забувай, що в цьому світі тебе теж люблять!

Мій друг! Бажаю я тобі трохи, хай буде світлою дорога, щоб ти пройшов життя без перешкод. Щоб любов, яку зустрінеш у житті, була навік одна і назавжди. Ще хочу побажати тобі творчих успіхів на шляху вдосконалення і творення.

Вітаю з днем народження! Бажаю міцного сибірського здоров’я, шаленого кохання, надійних і вірних друзів – таких, як я, — і залишатися таким же чудовим людиною!

З Днем народження тебе, мій золотий чоловік, мій вірний друг. Бажаю, щоб доля за всі твої незаперечні достоїнства нагородила тебе сповна усілякими благами: міцним здоров’ям, невичерпним оптимізмом, любов’ю нескінченною, дзвінкої радістю, веселощами іскристим, роботою успішною, незабутнім відпочинком і відмінним настроєм.

Дорогий друже! Як мовиться, разом ми з тобою з’їли не один пуд солі і випили не одну пляшку горілки. Бували моменти, коли ми сварилися, але наша дружба все одно виявлялася сильніше непорозуміння і дрібні образи. У тебе сьогодні – Ювілей! Я не вмію красиво говорити, але ти знаєш, що я завжди кажу щиро і від душі! Ти багато чого досяг, і ще багато чого можеш досягти. Бажаю тобі великих і малих перемог, і нехай кожна з них приносить тобі радість і усвідомлення того, що ти щасливий, любимо і щасливий! Залишайся завжди таким, і нехай мир тобі в будь-якому віці буде цікавий!