Побажання з днем народження мужчині від жінки своїми словами

На порталі Greets.co.ua зібрані самі унікальні урочисті промови з днем народження чоловікові, у віршах і прозі, незвичайні і вільно запамятовуються. Красиві тексти побажань чоловікові на День

Всі справи відкладаємо в сторону, і можна бенкетувати! Будьте веселим і життєрадісним, велелюбним і добродушним, мужнім і відповідальним, безпосереднім, працьовитим і просто щасливим!

В цей день бажаю Вам, щоб вірний друг був завжди поруч, сім’я була повною і благополучній, в домі був достаток, на роботі – кипіла бурхлива і плідна діяльність, що приносить дохід, а відпочинок проходив у найбільш сприятливій обстановці!

Милий, вітаю з Днем народження. Бажаю знайти свій життєвий шлях, і оптимістично іти крізь хащі щирої радості та правдивого щастя. Бажаю багато феєричного світла, міцного здоров’я і бездонний колодязь доброти. Бажаю кохання, палаючої шаленою пристрастю, солідного достатку і якнайшвидшого підвищення по кар’єрних сходах.

Вітаю тебе з Днем народження й від усієї душі бажаю, щоб кожен новий день твого життя був наповнений оптимізмом, цікавими творчими ідеями і радісними зустрічами з друзями і близькими тобі по духу людьми. Бажаємо тобі міцного здоров’я, сімейного щастя, гарного настрою. Нехай ранковий світанок зустрічає тебе яскравими фарбами. Даруй посмішки людям, і вони з готовністю відповідатимуть тобі взаємністю! Зі святом!

Стільки не живуть!.. Я маю на увазі: стільки не живуть в постійній радості, щастя, достатку… Чоловік, який зміг це, заслуговує тільки одного — привітань!

З Днем Народження, дужий, турботливий, добрий, розумний підкорювач найвищих вершин! Бажаю Здоров’я жеребця, Сили Лева, Швидкості гепарда, Вірності вовка! Будь щасливий!

Вітаю з Днем Народження і бажаю щастя, достатку, затишку в родині, надійності на роботі, вірності в дружбі, терпимості і міцного чоловічого здоров’я. Кажуть, що лев – цар звірів. Тому бажаю тобі бути левом по життю: завойовником на роботі, зберігачем будинку і пристрасним «самцем» для своєї «самки». З Днем Народження.

Неймовірно гарно і привабливого чоловіка в самому розквіті сил я вітаю з Днем Народження! Бажаю, щоб шлях до своєї заповітної мрії був не надто складний, а вздовж нього були розкладені різні вишеньки в якості заохочення. Бажаю, щоб у сім’ї панували любов, розуміння, гармонія і повагу! Нехай все у тебе буде на заздрість ворогам і на радість друзям! Зі святом!

Від усієї душі вітаю! Бажаю забути всі негаразди і похмурі дні. Тепер тільки іскриста радість, світла любов і ніжна посмішка – нехай переступають твій поріг. Бажаю щоб твою силу волі і прагнення до перемоги, затьмарювала тільки любов близьких людей, що оточують тебе. Щоб в їх солодкому полоні ти перебував весь вік, ділячись своїм досвідом і розумом – справжнього чоловіка!